Agroklub
Poljoprivredne teme
Novosti i događanja
Agro Plus
Foto, video i dokumenti
Poljoprivredna zemljišta
Radna mjesta
Mehanizacija
Alati i oruđa
Oprema i dijelovi
Poljoprivredni proizvodi
Sadni materijal
Usluge i ostalo
Zaštitna sredstva i gnojiva
Pčelarska oprema
Oprema za farme
Montažni objekti
Zaštitna sredstva
Gnojiva
Biljne vrste i sorte
Stočarstvo
Isplaćene potpore
Tržište
Vremenska prognoza
Agroklub Hrvatska
Maja Celing Celić
@Maja Celing Celić
Pošalji privatnu poruku
Maja Celing Celić prije 1 tjedan
Otvorena je diskusija na temu: "Država nam kažnjava trud": Mali poljoprivrednici i obrtnici ogorčeni zbog novog rasta nameta
Damir Senjan
prije 1 tjedan
Marko Zecevic Oni koji su zaposleni a rade poljoprivredu, plačaju samodoprinose i to u 100% iznosu a nebi trebali već bi trebali 50% plačati Više [+]
I l
prije 1 tjedan
nas bi trebalo nagradivat kaj smo ostali i radimo tu zemljicu i hranimo stoku a ne kaznjavat kak ovim povratnicima daju benificije a nama nist
Marko Zecevic
prije 1 tjedan
Zašto se za početak ne napravi razlika između onih koji žive i plaćaju doprinose od poljoprivrede, od onih koji ma je poljoprivreda dodatan posao. Više [+]
Đuro Japaric
prije 1 tjedan
Damire , Hrvati su KLONIRANI , tijelo od AUSTRALIJSKE OVCE , a GLAVA Hrvata ! ŠIŠAJU , ŠIŠAJU , a KLONOVI ni da se nogom RITNU ! MALO KLONIRANIH Više [+]
Damir Senjan
prije 1 tjedan
Đuro Nebrigaj, raja je već spremna za trg, sada su samo pregovori, ali i od tga ništa pa će trg biti pun. TinkiVinki Ako sam te dobro svatio na što Više [+]
I l
prije 1 tjedan
politicari i menageri bagra i lopovi unistavaci radnih ljudi a ostali iz kulture nisu nist bolji
Đuro Japaric
prije 1 tjedan
Miheliću umjesto APELA , raja mora izaći na Trg Sv. Marka i Pantovčak u velikom broju , SRUŠITI VLADU , NE HRVATSKI SABOR , LAKRDIJAŠA MILANOVIĆA , Više [+]
TinkiVinki
prije 1 tjedan
Ako je inflacija i problem pa ajmo svi skupa iznjet problem a ne samo raja sitnog zuba! Pa šta mislite Daličku dernit na placi 30% ili sve te vrsne Više [+]
TinkiVinki
prije 1 tjedan
Ako je inflacija i problem pa ajmo svi skupa iznjet problem a ne samo raja sitnog zuba! Pa šta mislite Daličku dernit na placi 30% ili sve te vrsne Više [+]
TinkiVinki
prije 1 tjedan
Ima tu puno istine a još više neistine! Kaki paušalci u bilo kojoj branši jer si obrtnik ili nisi,kaki k.... paušalac,a država ako želi nekom malom Više [+]
Damir Senjan
prije 1 tjedan
Velike priče ministra povečanje za dohovnu stranu, Brisel da ćemo imati nestašicu hrane zbog dušičnih gnoiva pa uguraj veča poticajna novčana sretsva Više [+]