Pretraga tekstova
Ne propustite već 17. Slamu čija je ovogodišnja tema zlatno doba.
Već 17. Slama Land Art Festival održat će se 12. i 13. kolovoza na pustari Kozjak u Bilju, u Baranji.
Kako je najavljeno, tema ovogodišnjeg festivala je "zlatno doba", pojam iz antičke mitologije, predodžba idiličnog svijeta u kojem su ljudi živjeli u skladu, te će poslužiti kao inspiracija za umjetničko stvaralaštvo i kreativnost brojnim umjetnicima predvođenih umjetnikom Nikolom Fallerom.
Očekuje vas niz zanimljivih događanja, a u nedjelju, 13. kolovoza će se odvijati i tradicionalno spaljivanje skulpture.
Organizator festivala je Slama Land Art, uz podršku Općine Bilje, TZ Općine Bilje, Osječko-baranjska županija, TZ OBŽ-a i HEP.
Program "Zlatno doba" je sljedeći:
Subota, 12. kolovoza 2023.
17:00 - 18:00 sati - "Zlatna Horda" Domagoj Vuković, tradicionalno mongolsko pjevanje
18:00 - 18:30 sati - "Slam Jam" bubnjarska skupina Radijona, afričke skladbe i autorske pjesme
18:30 - 18:45 sati - Plamingo Arts, plesni nastup s vatrom
19:00 - 20:30 sati - Aklea Neon, one girl band koncert
20:30 - 23:00 sati - Free style Jam Session i DJ
Nedjelja, 13. kolovoza 2023.
17:00 - 19:00 sati - "Zlatno sunašce" Društvo Naša djeca grada Osijeka, igraonica za djecu od 4 -7 g
17:30 – 18:30 sati - “Blues Sevdaha”, Vuković & Vučić, usna harmonika, gitara i vokal
18:00 – 19:00 sati - “Pričom te zovem”, Margareta Peršić, pripovijedanje
18:00 – 19:00 sati - “Želiš promijeniti karijeru, ali oklijevaš” Iva Tarle, predstavljanje knjige i vizuali s Balija “Broken Star My Self-Love Journey”
18:30 – 19:30 sati - “Golden Trio”, glazbeni program jazz standardi
20:00 – 21:00 sati - “Zlatno doba” spaljivanje skupne sklupture i plesni performance Mira Sekereš i plesni studio Shine
Tagovi
Slama Slama Land Art Festival Izrada skulptura Nikola Faller
Autorica
Više [+]
Diplomirana inženjerka poljoprivrede s dva i pol desetljeća dugim iskustvom u novinarstvu, od lokalnih medija preko Večernjeg lista do uređivanja portala civilnih udruga. Urednica je portala Agroklub, predsjednica ogranka dopisnika HND-a, članica Društva agrarnih novinara Hrvatske (DANH) i Međunarodne udruge agrarnih novinara (IFAJ). Dobitnica je nagrade "Zlatno pero".
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Moje ljepotice uživaju u suncu zadnjeg dana siječnja ☺️❤️
Karolina Rastija
prije 3 dana
Neće na njih snijeg, pod krovom su, zaštićene, a ne bi se svakako smrzle, dobro ponose niske temperature :) Neće na njih snijeg, pod krovom su, zaštićene, a ne bi se svakako smrzle, dobro ponose niske temperature :)
Damir Senj
prije 1 tjedan
Sad ih dobro zamotaj jer ide snijeg. Ovako je bilo 2013 god kad mene udario infark, u krugu bolnice sve rascvjetano. Mene otpustili iz bolnice treči Više [+] mjesec i za tjedan dana krno snijeg do koljena pa sve otcjetalo nabrzinu.
Agroklub® koristi internet kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Korištenjem stranica prihvaćate pravila privatnosti o kojima možete više saznati ovdje