Pretraga tekstova
11. međunarodni sajam hrane i pića Istanbul Food-tech 2016 i 22. međunarodni sajam pakiranja - Eurasia Packaging fair održava se od 2. do 5. studenog 2016.
Od 2. do 5. studenog 2016. godine održava se 11. međunarodni sajam hrane i pića Istanbul Food-tech 2016 i 22. međunarodni sajam pakiranja - Eurasia Packaging fair.
Sajam će omogućiti razmjenu iskustva i novih pristupa u sektoru industrije pakiranja, hrane i pića.
Posjetitelji sajma imat će priliku vidjeti plastične, kartonske, staklene i papirne ambalaže, ljepila, izolacijske materijale, ljepljive trake, pakiranje i dizajn, skladištenje, logistiku, transport, strojeve za pečate, strojeve za etiketiranje, strojeve i opremu za pakiranje, strojeve i opremu za pakiranje pića i hrane itd.
Foto: foodtecheurasia.com
Autorica
Više [+]
Diplomirana inženjerka poljoprivrede s dva i pol desetljeća dugim iskustvom u novinarstvu, od lokalnih medija preko Večernjeg lista do uređivanja portala civilnih udruga. Urednica je portala Agroklub, predsjednica ogranka dopisnika HND-a, članica Društva agrarnih novinara Hrvatske (DANH) i Međunarodne udruge agrarnih novinara (IFAJ). Dobitnica je nagrade "Zlatno pero".
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Mali čuvari seoskog dvorišta: Najslađi ukras baranjskog sela Život na selu i ruralni razvoj ne čine samo strojevi i polja, već i ova predivna mala stvorenja koja svakom dvorištu daju dušu i neprocjenjivu radost. Ovi razigrani afrički patulj... Više [+]
Mali čuvari seoskog dvorišta: Najslađi ukras baranjskog sela
Život na selu i ruralni razvoj ne čine samo strojevi i polja, već i ova predivna mala stvorenja koja svakom dvorištu daju dušu i neprocjenjivu radost. Ovi razigrani afrički patuljasti jarići, sa svojim prepoznatljivim vodoravnim zjenicama i prirodno nemirnim crno-bijelim krznom, simbol su novog života i opstanka tradicije na našim obiteljskim gospodarstvima.
Autentičan, topao i iskren kadar iz srca Baranje koji pokazuje najljepšu, najveseliju stranu ruralnog suživota čovjeka i životinja.
#RuralFoto #životinje #Baranja #agroklub #jarici #OPG