Pretraga tekstova
Okrugli stol Poslovni uzlet Bjelovarsko-bilogorske županije održava se 2. lipnja 2015 u ŽK Bjelovar.
U ŽK Bjelovar, u utorak, 2. lipnja, u 10 sati, Poslovni dnevnik, Bjelovarsko-bilogorska županija i Hrvatska gospodarska komora održat će okrugli stol Poslovni uzlet Bjelovarsko-bilogorske županije za male i srednje poduzetnike, obrtnike i OPG-ove.
U prvome dijelu manifestacije, nakon otvorenja, okupljeni će moći sudjelovati u panel-raspravi EU fondovi - primjeri dobre prakse. Predavači će dati uspješne primjere provedbe projekata te sve važne informacije i praktične smjernice za financiranje poduzetničkih projekata. Raspravu će povesti važni dionici iz relevantnih institucija, koji sudjeluju u provedbi programa EU u Hrvatskoj.
U drugome dijelu prisutni će moći sudjelovati u panel-raspravi Uzlet kontinentalne Hrvatske, koja će se baviti problematikom nedovoljnog predstavljanja kontinentalnog dijela Lijepe naše. Prometna povezanost i kvalitetna domaća ponuda svakako zaslužuju biti vidljiviji i dostupniji, kako domaćim, tako i stranim turistima.
Sudjelovanje je besplatno, a zainteresirani se mogu prijaviti do petka, 29. svibnja (uključujući i taj dan), ovdje ili popuniti online prijavu.
Autorica
Ivana Nađ
Više [+]
Ivana je urednica na Agroklub portalu. "Vaša uvjerenja ne čine vas boljom osobom. Djelovanje čini."
Partner
Bjelovarsko-bilogorska županija
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Minimalistički prikaz baranjskog polja iz zraka. #RuralFoto #priroda
Maja Celing Celić
prije 2 tjedna
Vau! Podsjetilo me na one stare šokačke ponjave, zelene prošarane zlatnim, kao nekakav karo uzorak. Vau! Podsjetilo me na one stare šokačke ponjave, zelene prošarane zlatnim, kao nekakav karo uzorak.