Pretraga tekstova
Posjetiteljima će se predstaviti oko 60 vinarija iz zemalja okruženja i značajnih vinskih regija u svijetu kao i 25 izlagača u gastro segmentu.
Međunarodni vinski i gastro festival Vinosaur održat će se po 11. puta u Banja Luci u susjednoj BiH 24. i 25. svibnja, u ugostiteljsko-turističkom kompleksu Ostrvo-Stara Ada.
Kompletan događaj ove je godine obogaćen s novim dodatnim sadržajem, s ciljem kvalitativnog unaprijeđenja promjene u konceptualnom i organizacijskom smislu pa je tako proširen izložbeni i degustacijski prostor te uvedeni novi gastro i edukativni sadržaji.
Posjetiteljima će se predstaviti oko 60 vinarija iz zemalja okruženja i značajnih vinskih regija u svijetu kao i 25 izlagača u gastro segmentu.
Festival je oba dana otvoren od 17 do 22 sata, a ulaznice u pretprodaji koštaju 25 KM odnosno oko 100 kuna.
Autorica
Više [+]
Agrarna novinarka s dugogodišnjim iskustvom u lokalnim i specijaliziranim medijima te projektima zajednice. Urednica je Agrokluba, članica Hrvatskog novinarskog društva i Društva agrarnih novinara Hrvatske. Vrtlarica, aktivistica i ljubiteljica prirode i životinja.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
#ruralfoto #životinje
Rijedak primjer člana najbrojnije grupe životinja na svijetu. Gusjenica velikog noćnog paunčeta.