• Predavanja
  • 01.02.2012.

HPA - raspored predavanja o sustavu mliječnih kvota

HPA - predavanja o sustavu mliječnih kvota koja će se tijekom veljače organizirati diljem RH

  • 1.058
  • 52
  • 0

Hrvatska poljoprivredna agencija tijekom mjeseca veljače putem svojih Područnih ureda organizira niz predavanja koja će se održati u svakom većem mjestu na cjelokupnom teritoriju RH kako bi u neposrednom kontaktu predstavili sustav mliječnih kvota proizvođačima mlijeka. U nastavku možete vidjeti tablicu sa rasporedom termina predavanja po županijama i mjestima održavanja, a ispod članka možete preuzeti raspored predavanja u .pdf formatu.

Županija Datum Mjesto Vrijeme
Krapinsko-zagorsku županija 07.02. ZLATAR - GRADSKA VIJEĆNICA 11:00
09.02. KRAPINA - DVORANA NA AUTOBUSNOM KOLODVORU 11:00
10.02. KLANJEC - GRADSKA VIJEĆNICA 11:00
Istarska županija 15.02. BUZET - NARODNI DOM 19:00
Karlovačka županija 03.02. OZALJ - VIJEĆNICA GRADA OZLJA, KURILOVAC 1 11:00
06.02. RAKOVICA - VATROGASNI DOM, RAKOVICA BB 11:00
08.02. CETINGRAD - HRVATSKI DOM, TRG HRV. BRANITELJA 2 11:00
09.02. SLUNJ - KINO PUČKO OTVORENO UČILIŠTE, F. TUĐMANA 6 11:00
13.02. KARLOVAC - DOM KULTURE, HEBRANGOVA 2 11:00
14.02. VOJNIĆ - OBRTNIČKI CENTAR, HAULIKOVA 14 11:00
Šibensko - kninska županija 09.02. RUŽIĆ - ZGRADA OPĆINE 18:00
16.02. DRNIŠ - MALA VIJEĆNICA 10:00
15.02. KNIN - VELEUČILIŠTE 10:00
Vukovarsko-srijemska 02.02. OTOK - GRADSKA VIJEĆNICA 10:00
06.02. BABINA GREDA - MALA SALA, K. TOMISLAVA 4 10:00
08.02. STARI MIKANOVCI - VATROGASNI DOM 10:00
15.02. MARKUŠICA - OPĆINSKA VIJEĆNICA 10:00
20.02. DRENOVCI - OPĆINSKA KNJIŽNICA, B. RADIĆA 1 10:00
23.02. CERNA - VATROGASNI DOM 10:00
24.02. MIRKOVCI - ZGRADA MJESNOG ODBORA 10:00
Zagrebačka županija 01.02. ADAMOVEC - DRUŠTVENI DOM 18:00
03.02. KLOŠTAR IVANIĆ - DRUŠTVENI DOM 18:00
06.02. SV. I. ZELINA - GRADSKA VIJEĆNICA 11:00
08.02. LUŽAN - DRUŠTVENI DOM 11:00
13.02. BEDENICA - OPĆINSKA VIJEĆNICA 11:00
02.02. ODRANSKI OBREŽ - DRUŠTVENI DOM 11:00
06.02. KUPINEČKI KRALJEVAC - DRUŠTVENI DOM 18:00
07.02. JAKUŠEVAC - VATROGASNI DOM 18:00
09.02. DONJA KUPČINA - DRUŠTVENI DOM 11:00
13.02. BUKEVJE - DRUŠTVENI DOM 11:00
14.02. VELEŠEVEC - DRUŠTVENI DOM 11:00
15.02. KRAVARSKO - OPĆINSKA VJEĆNICA 10:00
16.02. POKUPSKO - OPĆINSKA VIJEĆNICA 10:00
16.02. IVANIĆ GRAD - SPOMEN DOM ALOJZ VULINEC 19:00
22.02. VELIKA GORICA - VIJEĆNICA PUČKO OTVORENO UČILIŠTE 12:00
22.02. LIJEVI DUBROVČAK - DRUŠTVENI DOM 18:00
23.02. DONJA KUPČINA - OPĆINSKA VIJEĆNICA 11:00
07.02. VRBOVEC - VELIKA GRADSKA VIJEĆNICA 12:00
08.02. KAŠINA - DRUŠTVENI DOM, I. MAŽURANIĆA 47 18:00
13.02. GLAVNIČICA - VATROGASNI DOM 18:00
Osječko - baranjska županija 01.02. DONJI MIHOLJAC - VELIKA VIJEĆNICA DVORCA MAILATH 11:00
02.02. ĐAKOVO - PROSTOR HPA 11:00
06.02. DARDA - DOM KULTURE DARDA, Sv.I.Krstitelja 98 11:00
07.02. DALJ - DOM KULTURE DALJ 11:00
09.02. TENJA - MJESNI ODBOR TENJA, V. Mačeka 20 11:00
23.02. BIJELO BRDO - DOM KULTURE 11:00
Splitsko-dalmatinska županija 08.02. STUDENCI - LOKAL CVRČAK KOD ANTICE 9:00
16.02. SINJ - VIJEĆNICA 13:00
16.02. VRLIKA - VIJEĆNICA 10:00
20.02. STUDENCI - LOKAL CVRČAK KOD ANTICE 10:00
Zadarska županija
26.01. OBROVAC -
09.02. SRB - U PROSTORIMA OSNOVNE ŠKOLE 10:00
17.02. BENKOVAC - GRADSKA KNJIŽNICA 10:00
23.02. GRAČAC 10:00
Varaždinska županija 08.02. MARKUŠEVEC - OPĆINA MARKUŠEVEC 10:30
09.02. VISOKO - OPĆINA VISOKO 11:00
13.02. DONJA VOĆA - VATROGASNI DOM 18:30
Primorsko - goranska županija 06.02. ČAVLE - VIJEĆNICA DOMA ČAVLE, ČAVLE 104 18:00
10.02. VRBOVSKO - VIJEĆNICA GRADA, GORANSKA ULICA 1 15:00
15.02. ČABAR - VIJEĆNICA GRADA, NARODNOG OSLOBOĐENJA 2 16:00
Međimurska županija 01.02. ŠTRIGOVA, ŠTRIGOVA 88 - DVORANA IZNAD POŠTE 11:00
02.02. DOMAŠINEC - OPĆINSKA DVORANA 11:00
03.02. GORNJI HRAŠĆAN - DVORANA DVD G. HRAŠĆAN 11:00
07.02. PRELOG 11:00
09.02. MALA SUBOTICA - DVORANA FORTUNA 11:00
10.02. MAČKOVEC - DVORANA PRI HOZJANU 20:00
11.02. BELICA - DVORANA DRUŠTVENOG DOMA 11:00
14.02. SVETA MARIJA - DVORANA DVD SV. MARIJA 11:00
Koprivničko - križevačka županija 25.01. DRENOVICA 10:00
06.02. MOLVE - KINO DVORANA 10:00
13.02. KLOŠTAR PODRAVSKI - DRUŠTVENI DOM 10:00
28.01. GOLA - DRUŠTVENI DOM 19:00

14.02.

FERDINANDOVAC - DRUŠTVENI DOM 10:00

09.02.

SV. I. ŽABNO - OPĆINA 10:00
02.02. KRIŽEVCI - VELIKA GRADSKA VIJEĆNICA 19:30
09.02. SV. P. OREHOVEC - VATROGASNI DOM 11:00
Dubrovačko - neretvanska županija 07.02. GRUDA - PROSTORIJE LOVAČKOG DOMA 18:00
09.02. METKOVIĆ - DVORANA POL. STRANAKA, KRALJA ZVONIMIRA 18:00
Požeško slavonska županija

03.02.

VELIKA - ZGRADA OPĆINE
06.02. ČAG - ZGRADA OPĆINE 11:00
09.02. LIPIK - MULTIKULTURALNI CENTAR LIPIK
11:00
10.02. PLETERNICA - ZGRADA GRADA PLETERNICE
11:00
14.02. KAPTOL - ZGRADA OPĆINE
11:00

15.02.

LIPIK - MULTIKULTURALNI CENTAR LIPIK 11:00

16.02.

BRESTOVAC - ZGRADA OPĆINE 11:00

20.02.

KUTJEVO - ZGRADA GRADA KUTJEVA 11:00

22.02.

JAKŠIĆ - ZGRADA OPĆINE

11:00
24.02. POŽEGA - ŽUPANIJSKA KOMORA 11:00
Virovitičko - podravska županija 03.02. SLATINA - HRVATSKI DOM
12:00
07.02. LUKAČ - RESTORAN PODUZEĆA ZEA
11:00
14.02. ČAČINCI - VATROGASNI DOM
12:00
16.02. CRNAC - DRUŠTVENI DOM 12:00
21.02. ZDENCI - DRUŠTVENI DOM 12:00
28.02. ORAHOVICA - HOTEL DUKAT 12:00
Sisačko - moslavačka županija 09.02. POPOVAČA - DOM KULTURE
11:00
10.02. NOVSKA - GRADSKA KNJIŽNICA
11:00
13.02.

SISAK - HGK, KRANJČEVIĆEVA 14

11:00
15.02. GLINA - HRVATSKI DOM
11:00
Brodsko - posavska županija 06.02. BEBRINA - ZGRADA OPĆINE 11:00
06.02. PODCRKAVLJE - ZGRADA OPĆINE 13:00
07.02. SVILAJ - DRUŠTVENI DOM 11:00

09.02.

GORNJI BOGIĆEVCI - ZGRADA OPĆINE 10:00
09.02. REŠETARI - ZGRADA OPĆINE, V. NAZORA 30 13:00
10.02. STARO PETROVO SELO - ZGRADA OPĆINE 11:00
Bjelovarsko - bilogorska županija 07.02. SAJAMSKI PROSTOR GUDOVAC - MALA SAJAMSKA DVORANA 11:00
09.02. GAREŠNICA - HRVATSKI DOM, V. NAZORA 21 11:00

Dokumenti


Tagovi

Predavanja Mliječne kvote HPA Stočarstvo

Izdvojeni tekstovi