Pretraga tekstova
Prema prvim informacijama, muškarac iz Križevaca radio je u voćnjaku te kosio travu kada je iz zasad neutvrđenih razloga došlo do prevrtanja poljoprivrednog stroja.
U mjestu Sveta Helena na širem križevačkom području jutros je došlo do teške nesreće u kojoj je jedna osoba smrtno stradala nakon prevrtanja traktora, prenosi Prigorski.hr.
Prema prvim informacijama, muškarac iz Križevaca radio je u voćnjaku te kosio travu kada je iz zasad neutvrđenih razloga došlo do prevrtanja poljoprivrednog stroja. Nesreća se dogodila u nasadu oraha.
Na mjesto događaja odmah su izašle sve žurne službe, a policija je obavila očevid kako bi se utvrdile točne okolnosti ove kobne nesreće. Prema neslužbenim informacijama, riječ je o muškarcu starije životne dobi. Mještani su šokirani tragedijom i navode kako je stradao njihov sumještanin koji je jutros radio u svom voćnjaku.
Smrtni slučaj u šumi: Traktor proklizio, vozač pokušao iskočiti
Točan uzrok nesreće bit će poznat nakon dovršetka policijske istrage.
Autor
Više [+]
Novinar i urednik s više od dvadeset godina iskustva u tiskanim i digitalnim medijima, na radiju i televiziji.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Uvek se nadje neko ko voli da se slika #RuralFoto #Životinje
Marija Janošević
prije 1 tjedan
Hvala puno na komentaru. Melisa je manekenka 😂 Budite pozdravljeni. Sve najlepše vam želim Dinka ❤️ Hvala puno na komentaru. Melisa je manekenka 😂 Budite pozdravljeni. Sve najlepše vam želim Dinka ❤️