Pretraga tekstova
Hoće li mali poljoprivrednici uspjeti opstati u borbi na dvije fronte - jednoj s državom, drugoj s velikim proizvođačima?
2015. je za hrvatske poljoprivrednike bila još jedna teška godina, u kojoj se smanjio broj malih proizvođača, a u udrugama poljoprivrednih proizvođača su uvjereni kako se na ruku ide velikima na uštrb malih.
Može li drugačije, te što očekuju od 2016. saznali smo u razgovoru s Antunom Laslom, koji se poljoprivredom bavi čitav život te najbolje zna kako je bilo nekad te hoće li mali poljoprivrednici uspjeti opstati u borbi na dvije fronte - jednoj s državom, drugoj s velikim proizvođačima.
Povezana biljna vrsta
Autorica
Ivana Nađ
Više [+]
Ivana je urednica na Agroklub portalu. "Vaša uvjerenja ne čine vas boljom osobom. Djelovanje čini."
Partner
Sv.L.B.Mandića bb,
Osijek,
Hrvatska
tel: (031) 400 - 000,
e-mail: marketing@ostv.hr
web: http://www.osjecka.com
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
#ruralFoto #proizvodnja
Najstariji seoski obrt
Pčela u punom radnom zanosu na cvijetu lavande, simbolizira prirodnu proizvodnju koja je temelj tradicionalnog pčelarstva.
Branimir Grubišić Gruby
prije 2 tjedna
i najvažnije biće našeg planeta Zemlje i najvažnije biće našeg planeta Zemlje