Pretraga tekstova
Očekuju se djelomično povoljni uvjeti za obavljanje radova na otvorenom
U kontinentalnim predjelima prevladavat će promjenljivo oblačno vrijeme, mjestimice uz mogućnost za malo kiše ili pokoji lokalni pljusak. Maksimalne vrijednosti temperature zraka uglavnom od 24 do 29°C (u gorju od 18 do 24°C). Minimalne vrijednosti temperature zraka u granicama od 15 do 19°C (u gorju od 11 do 15°C).
Na Jadranu djelomice do pretežno sunčano, povremeno uz mogućnost za kišu ili lokalne pljuskove i to ponajprije na sjevernom dijelu, a samo početkom ovog razdoblja i na južnom. Maksimalne vrijednosti temperature zraka od 22 do 29°C. Minimalne vrijednosti od 16 uz obalu do 23°C na srednjodalmatinskim otocima, a u kontinentalnom zaleđu od 13 do 17°C.
Temperaturne sume na kopnu malo iznad, a na moru malo ispod višegodišnjeg prosjeka. Očekuju se djelomično povoljni uvjeti za obavljanje radova na otvorenom.
Foto: freedigitalphotos.net
Tagovi
Vremenska prognoza Agrometeorološka prognoza Obavljanje radova Vremenski uvjeti Kontinent Jadran Promjenjivo oblačno Sunčano
Autor
Više [+]
Terenska reporterka i vanjska suradnica portala Agroklub sa dugogodišnjim iskustvom na hrvatskoj novinarskoj sceni. U slobodno vrijeme bavi se vinogradarstvom i voćarstvom.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
#RuralFoto #životinje #proizvodnja
Divlji zec sav mokar jer je trčao kroz rosnu travu, rano jutro...
Komšija kosi travu za sijeno, a rode odmah dolijeću i hodaju za njim
Leticija Hrenković
prije 6 dana
Pozdrav Josipe! Odlične su vam fotke. Trebate u opis posta dodati #ruralfoto i kategoriju u kojoj ih nominirate npr. #životinje, jer bez toga ih se Više [+] neće moći pretraživati.
Josip Weissenberger
prije 1 tjedan
komšija kosi travu za sijeno a rode odmah dolijeću i hodaju za njim komšija kosi travu za sijeno a rode odmah dolijeću i hodaju za njim
Josip Weissenberger
prije 1 tjedan
divlji zec sav mokar jer je trčao kroz rosnu travu ,rano jutro... divlji zec sav mokar jer je trčao kroz rosnu travu ,rano jutro...