Pretraga tekstova
Predstavljanje hrvatskih vina održava se uoči sjednice Izvršnog odbora OIV-a (COMEX) na kojem se očekuje da će hrvatsko izaslanstvo dati izvješće o broju prijavljenih znanstvenih radova koji će biti uvršteni u program 32. Svjetskog kongresa
U povodu održavanja 32. svjetskog kongresa vinogradarstva i vinarstva i 7. generalne skupštine Međunarodne organizacije za vinogradarstvo i vinarstvo (OIV) krajem lipnja u Zagrebu, u hrvatskom Veleposlanstvu u Parizu održana je promocija hrvatskih vina.
Organizatori prezentacije su Ministarstvo poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja, Veleposlanstvo Republike Hrvatske u Parizu i Hrvatska gospodarska komora. Državni tajnik Ministarstva poljoprivrede Josip Kraljičković predstavio je Hrvatsku kao zemlju koja se tradicionalno bavi uzgojem vinove loze i vinarskom proizvodnjom, izvijestili su iz tog ministarstva.
Predstavljanje hrvatskih vina održava se uoči sjednice Izvršnog odbora OIV-a (COMEX) na kojem se očekuje da će hrvatsko izaslanstvo dati izvješće o broju prijavljenih znanstvenih radova koji će biti uvršteni u program 32. Svjetskog kongresa. Kongres i skupština održati će se u Zagrebu od 28. lipnja do 3. srpnja.
[Hina]
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Pozdrav s Risnjaka!
Blanka Kufner
prije 4 dana
Ako imaš japanke, ulaziš u obzir Vedrane :) Ako imaš japanke, ulaziš u obzir Vedrane :)
Blanka Kufner
prije 5 dana
.. u japankama :) Probam i javim dojmove, Željka ;) .. u japankama :) Probam i javim dojmove, Željka ;)
Željka Rački-Kristić
prije 5 dana
A ništa japanke? Vidim, higlander Velebit sljedeća destinacija. A ništa japanke? Vidim, higlander Velebit sljedeća destinacija.