Pretraga tekstova
Gradačački sajam šljive se održava od 23. do 26. kolovoza ove godine.
Nakon tragedije koja se dogodila 11. kolovoza u Gradačcu, u susjednoj BiH, a u kojoj je ubijeno troje ljudi, Organizacijski odbor Međunarodnog sajma poljoprivrede i prehrambene industrije - Sajma šljive, donio je odluku kojom se planirani kulturno-zabavni program u potpunosti odgađa u dane jubilarnog 50. izdanja ove manifestacije.
Gradačački sajam šljive se održava od 23. do 26. kolovoza ove godine.
"Ostale sajamske aktivnosti ćemo realizirati u planiranim rokovima. O novim terminima realizacije planiranih koncerata ćemo Vas blagovremeno obavijestiti. Hvala Vam na razumijevanju", priopćili su.
U dane ove najstarije specijalizirane sajamske manifestacije u Gradačcu se očekuje dolazak oko 350 izlagača iz šest zemalja: Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Turske, Francuske i Bosne i Hercegovine. Predstavit će se proizvođači sjemenskog i sadnog materijala, proizvođači i prerađivači voća i povrća, mesa i mesnih prerađevina, alata i mehanizacije, uzgajivači domaćih životinja, pčelari i drugi.
Tagovi
Sajam šljive Gradačački sajam Međunarodni sajam poljoprivrede i prehrambene industrije Organizacijski odbor
Autorica
Više [+]
Diplomirana novinarka i digitalna marketing menadžerica, s višegodišnjim iskustvom u tv i web novinarstvu.
Partner
Husein Kapetana Gradaščevića 7,
76250 Gradačac,
Bosna i Hercegovina
tel: +387 (0) 35 817 222,
e-mail: info@gradacackisajam.ba
web: https://gradacackisajam.ba/
Sretan vam svima Badnji dan ❤️
Damir Senj
prije 2 tjedna
Karolina Rastija Pa tko bi mene probudio u 3 ili 4 ujutro da idem ispeči prasetinu. Ipak dolazim poslije ponoči tada uvjek ogladnim ali niti moja Više [+] Wumen nevoli da liježem na prazan želudac 🙊🙊😇😇. Malo se šalim, nesmijem na zimu zbog srca pa ovih dana ovako u zimsko doba prčkam dokasno u noč po računalu, isprobavajuči nove operativne sustave, Cromebooxs OS fleks i kako zaobiči na starim računalima onaj dio što će vas sve kočiti oko intalacije windows 11 zbog procesora. Tako da sam ovu noč instalirao windows 11 na računalo 9 god. staro a potrošio samo 56 eur da umetnem novi ssd disk a procesorski dio zaobišao u instalacijskome sustavu.
Karolina Rastija
prije 2 tjedna
Leto, u Sopju je običaj od ranih jutarnjih sati peći pečenicu (od 3-4 ujutro) ☺️😘 jede se tek iza polnoćke Leto, u Sopju je običaj od ranih jutarnjih sati peći pečenicu (od 3-4 ujutro) ☺️😘 jede se tek iza polnoćke
Damir Senj
prije 3 tjedna
Auuuu 🫣🫣😋😋😋😋😋 odmah put Slavonija i to pješke na odojak, da se i ja malo zamastim 🙊 Auuuu 🫣🫣😋😋😋😋😋 odmah put Slavonija i to pješke na odojak, da se i ja malo zamastim 🙊
Agroklub® koristi internet kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Korištenjem stranica prihvaćate pravila privatnosti o kojima možete više saznati ovdje
Đuro Japaric
prije 1 godinu
Loša godina za šljive u brdskoj Slavoniji , ima nešto kod mene na stenly i čačanskoj rodnoj , ali ni tu plodovi od silnih kiša nisu mogli normalno rasti ! Valjda će neki imati i za rakiju , pa možda zapjevaju ; oj rakijo rako , ja te volim jako , a ti mene rako u šamac polako ! ( šamac je manji kanal za odvod vode , to bi u Bosni trebali znati jer su bili u Turskom carstvu duže od Slavonije ) !