Pretraga tekstova
Četiri hrvatska proizvoda dobila su nagradu "Superiorni okusi 2009", na svečanosti održanoj u Bruxellesu 28. svibnja. Jednu zvjezdicu za kvalitetu dobio je Podravkin džem od šljiva, a po dvije zvjezdice Podravkina Eva sardina u maslinovom ulju, paški sir Sirene-Male Sirane, te Ožujsko pivo Zagrebačke pivovare.
U natjecanju za Superior Taste Award 2009. sudjelovalo je 796 proizvoda iz 58 država svijeta.
U žiriju su bili kuhari i somelijeri iz 12 europskih kuharskih i somelijerskih udruženja. Nagradu je dobilo 525 proizvoda, od čega 69 proizvoda tri zvjezdice, 295 proizvoda dvije zvjezdice, a 161 proizvod jednu zvjezdicu.
Među nagrađenima su mnogi poznati brendovi kao što su belgijska Alpro Soya, Unilever, Carrefour, Basmati Rice, Gran Deposito Aceto Balsamico i Bacardi Global.
Autor: PV
Izvori
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Ljubičasto srce Slavonije Polje lavande - #RuralFoto #Priroda U Bogdanovcima, usred slavonske ravnice, moj prijatelj Tihomir stvorio je more koje ne šumi, nego miriše. Redovi lavande pružaju se prema horizontu i pretvaraju ovaj komadić zeml... Više [+]
Ljubičasto srce Slavonije
Polje lavande - #RuralFoto #Priroda
U Bogdanovcima, usred slavonske ravnice, moj prijatelj Tihomir stvorio je more koje ne šumi, nego miriše. Redovi lavande pružaju se prema horizontu i pretvaraju ovaj komadić zemlje u beskrajnu ljubičastu priču. Kažu da je ovo jedno od najvećih polja lavande u Hrvatskoj, ali njegova prava veličina ne mjeri se hektarima. Mjeri se trudom, ljubavlju prema zemlji i prizorom zbog kojeg barem na trenutak zastaneš i samo gledaš.
Danica Đanović
prije 2 dana
Ovo je baš prekrasno, bila moja djeca kod Tihe i Josipe. Ovo je baš prekrasno, bila moja djeca kod Tihe i Josipe.
Mirela Benko
prije 1 tjedan
Predivno za oči da odmore uz te boje... Predivno za oči da odmore uz te boje...