Pretraga tekstova
Utvrđena je bakterija Listeria monocytogenes, izvijestio je Državni inspektorat RH.
Državni inspektorat Republike Hrvatske izvijestio je potrošače o opozivu proizvoda pod nazivom: Polutrajna kobasica, Antonio, Suha slavonska kobasica, upotrijebiti do 20.01.2024.
Kako navode s tržišta je opozvana zbog utvrđene bakterije Listeria monocytogenes. Proizvod koji se povlači s tržišta ima LOT broja 20-07-2023., a proizvođač je Obrt Ilija Đordić iz Velike Mlake.
"Proizvod nije u skladu s Uredbom Komisije (EZ) br. 2073/2005 od 15. studenoga 2005. o mikrobiološkim kriterijima za hranu", navode iz Hrvatske agencije za poljoprivredu I hranu.
Tagovi
Suha slavonska kobasica Opoziv proizvoda Državni inspektorat HAPIH
Autorica
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Ljudi, vodim kanale CroAgroView na YouTube, Facebook, Instagram i TikTok. Imam preko 600 objavljenih videa poljoprivredne mehanizacije u radu. Ako još niste, pridružite se kanalima.
Zoran Vrhovski
prije 1 tjedan
Hvala Vam. Stavio sam link na YT kanal. Nadam se da ste tako mislila 😇 Hvala Vam. Stavio sam link na YT kanal. Nadam se da ste tako mislila 😇
Marina Kovač
prije 1 tjedan
Pozdrav Zorane, na svom zidu Agroklub profila možete objaviti YT video kako bi AK ekipa lakše došla do sadržaja koji želite podijeliti. A možete Više [+] postavitii i poveznice na druge društvene mreže. 😊