Pretraga tekstova
Putem HR RASFF sustava zaprimljena je obavijest o nalazu histamina u proizvodu filet žutoperajne tune!
Po zaprimljenim informacijama Ministarstva zdravlja, Ministarstvo poljoprivrede obavještava potrošače o povlačenju i opozivu proizvoda:
Putem HR RASFF sustava zaprimljena je obavijest o nalazu histamina u proizvodu filet žutoperajne tune koji je na tržište stavljen pod nazivom Žutoperanja tuna filet ODMRZNUTA LOT broj T 125-17, datum pakiranja 5.06.2017., najbolje upotrijebiti do 16.06.2017.
Žutoperajna tuna filet ODMRZNUTA podrijetlom je iz Španjolske, iz odobrenog objekta ES 12.20168/MU CE, uvoznik za Republiku Hrvatsku je tvrtka ŽUVELA d.o.o., Hvar, Ulica uvala Vira 5, a predmetni proizvod stavljen je na tržište iz tvrtke METRO cash & carry - veleprodajni centar Split, Kaštel Sućurac, Cesta Pape Ivana Pavla II 3, koja je dobrovoljno pokrenula povlačenje i opoziv predmetnog proizvoda.
Više informacija potrošači mogu pronaći na web stranici distributera.
Obavijest se odnosi isključivo na gore navedeni proizvod, navedenog roka uporabe!
Izvori
Hrvatska agencija za hranu HAH
Tagovi
Autorica
Više [+]
Ivana je urednica na Agroklub portalu. "Vaša uvjerenja ne čine vas boljom osobom. Djelovanje čini."
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Ljudi, vodim kanale CroAgroView na YouTube, Facebook, Instagram i TikTok. Imam preko 600 objavljenih videa poljoprivredne mehanizacije u radu. Ako još niste, pridružite se kanalima.
Zoran Vrhovski
prije 6 dana
Hvala Vam. Stavio sam link na YT kanal. Nadam se da ste tako mislila 😇 Hvala Vam. Stavio sam link na YT kanal. Nadam se da ste tako mislila 😇
Marina Kovač
prije 1 tjedan
Pozdrav Zorane, na svom zidu Agroklub profila možete objaviti YT video kako bi AK ekipa lakše došla do sadržaja koji želite podijeliti. A možete Više [+] postavitii i poveznice na druge društvene mreže. 😊