Postani pčelar/ka: Nikad nije kasno, prijavi se na edukaciju i stekni potrebna znanja!

Kontaktiraj

Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih

Kontakt - Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih

Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih
Osijek +385 31 201 193; osijek@uciliste.net
Vinkovci +385 32 617 100; vinkovci@uciliste.net
Vukovar +385 32 443 153; vukovar@uciliste.net
Županja +385 32 831 854; info@andragog.hr
Valpovo +385 31 650 948; valpovo@andragog.hr
Zagreb +385 1 551 58 74: zagreb@andragog.hr
Bjelovar +385 43 430 430; bjelovar@uciliste.net

pogledaj sve oglase partnera

Cijena: na upit

Opis

Unutar forme ostavite svoje kontakt podatke, nakon čega će Vas kontaktirati iz Učilišta Studium! 
Napomena: Ova prijava je informativnog karaktera i nije obvezujuća.

Info

Kategorija: Edukacije i osposobljavanja
Vrsta oglasa: Ponuda
Cijena: na upit
Država: Hrvatska
Datum objave oglasa: 02.10.2019.
Pregleda: 41
Šifra oglasa: 44643

Predaj oglas

Klikni i besplatno predaj do 5 oglasa u Agroklub poljoprivredni oglasnik! Predaj oglas