Pretraga tekstova
Prosvjed seljaka najavljen za petak dopodne u Bošnjacima u Vukovarsko-srijemskoj županiji, održat će se danas, potvrdio je predsjednik Sindikata hrvatskih seljaka Tomislav Pokrovac.
Zbog Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i obilježavanja obljetnice okupacije Borova naselja u petak i stradanja na Ovčari i Veleprometu u subotu, Sindikat je odlučio odgoditi prosvjed za danas. Prosvjed će se održati od 9 do 12 sati u središtu Bošnjaka.
Sindikat hrvatskih seljaka najavio je prosvjed kako bi upozorio na, kako tvrde, nezakonite radnje u raspodjeli tamošnjeg državnog poljoprivrednog zemljišta, a najavljeno je da će s prosvjeda biti upućen zahtjev za hitnom isplatom sredstava za elementarne nepogode.
Izvori
Tagovi
306
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
U Plamenu zore !
Buđenje prirode sa prvim zracima jutra, pretvarajući kapljice vode u plamen svjetlosti.
#RuralFoto #Priroda
ankicamolnar Ursić-Molnar
prije 1 dan
Hvala najljepša Braca Raca na predivnim riječima . Hvala najljepša Braca Raca na predivnim riječima .
Braca Raca
prije 5 dana
Vrlo interesantna i lijepa slika iz naše Baranje, a Ankica je već postala pravi majstor fotografije ljepota baranjske prirode i životinjskog svijeta. Više [+] Odlično Ankice.