Pretraga tekstova
U sklopu poslovanja OPG Balić obrađujemo 30-ak hektara vlastitih površina na kojima pretežno uzgajamo najzastupljenije ratarske kulture poput pšenice, kukuruza, soje i suncokreta. Uz angažman obitelji raspolažemo i svom potrebnom mehanizacijom kako bi mogli uspješno i pravovremeno obavljati sve agrotehničke mjere.
Unazad nekoliko godina uz ratarske nasade započeli smo i sa povrtlarskom proizvodnjom. Na 1,5 ha uzgajamo lubenice, a na manjim površinama zasađena je rajčica te paprika.
U cilju rasta kvalitete proizvodnih uvjeta i tržišne konkurentnosti naših proizvoda podignuli smo i plastenik od cca 320m2 kako bi započeli i plasteničku proizvodnju povrća. U plasteniku preko zimskih mjeseci proizvodimo salatu, a u proljeće dolaze hibridi rajčice.
Putem desnog izbornika možete dobiti više informacija o našoj proizvodnji, a za sva pitanja vezano za naše proizvode slobodno se javite na info@opg-balic.hr, rado ćemo Vam odgovoriti u najkraćem mogućemo roku.
Vaš OPG Balić, Ilača
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Pajdakuša 11.04.2025. Priprema za sadnju krumpira.