Pretraga tekstova
Novoizabrani predsjednik Društva agronoma Osijek, mr.sc. Romeo Jukić, predstavio je planove Društva za 2014. godinu
U četvrtak, 12. prosinca 2013. godine u osječkoj Tvrđi održana je godišnja skupština Društva agronoma Osijek (DAO), na kojoj su izabrani novi članovi Upravnog i Nadzornog odbora za sljedeće mandatno razdoblje 2013.-2017. Najveće je to i najatraktivnije Društvo agronoma u Hrvatskoj.
Sudionicima skupštine obratio se mr.sc. Romeo Jukić, novoizabrani predsjednik Društva agronoma Osijek, te predstavio plan rada za 2014. godinu. Istaknuo je kako će daljnji rad Društva obuhvatiti:
Dosadašnja predsjednica, prof.dr.sc. Jasna Šoštarić, podnijela je izvješće o radu Društva za vrijeme trajanja njenog četverogodišnjeg mandata.
Stručno predavanje na temu Suradnja Poljoprivrednog instituta Osijek sa pojedinim zemljama Azije, održali su dr. sc. Zvonimir Zdunić, dr.sc. Ivan Brkić i dr.sc. Josip Kovačević.
Na skupštini su izabrana i ostala tijela Društva: Branko Batinac, dipl.ing izabran je za dopredsjednika, Tomislav Bošnjak, dipl.ing. za tajnika, dok je blagajna prepuštena Milanu Nikiću, dipl.ing.
U prilogu članka donosimo galeriju fotografija sa godišnje skupštine DAO.
Fotoprilog
Tagovi
DAO Osijek Društvo agronoma Romeo Jukić Poljoprivreda Godišnja skupština Josip Kovačević Branko Batinac Ivan Brkić Jasna Šoštarić Zvonimir Zdunić Tomislav Bošnjak Milan Nikić
Autorica
Više [+]
Nikolina je administratorica portala Agroklub. Ima 28 godina, a završila je diplomski studij marketing managementa na Ekonomskom fakultetu u Osijeku ... a moto joj je: „Život je puno lakši ako kroz njega ideš sa osmijehom“.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
#RuralFoto #Životinje
Šišanje ovaca za nas dok smo bili djeca izgledalo je bolno ,dok nismo shvatili da je to potreba i da treba da im nije prevruće ispod tog runa preko ljeta.
Damir Senjan
prije 2 dana
Đuro Japaric Nemoj ti meni ošišani 😂😂😂😂😂😂 ja upravo čekam flizerku da skine smene ovu kosetinu. Nemoj da se predomislim oko šišanja 🤔😂. Nisam se Više [+] štrigao od 2016 god kad sam morao u Krapinske toplice na rehabilitaciju.
Đuro Japaric
prije 1 tjedan
To su ošišani hrvatski seljaci , zadovoljni pa se ne bune , osim nekih ratara ! To su ošišani hrvatski seljaci , zadovoljni pa se ne bune , osim nekih ratara !