Pretraga tekstova
Nastala je materijalna šteta od oko 5.850 eura, objavili su iz policije
Između 19. i 20. listopada nepoznati počinitelj je iz otvorenog dvorišta s traktora ukrao odašiljač za navigaciju.
Naime, dogodilo se to na širem području Osijeka, objavila je Policijska uprava osječko-baranjska. Time je pravnoj osobi nastala materijalna šteta od oko 5.850 eura.
"Tragamo za nepoznatim počiniteljem", objavili su iz policije. Istražitelji provode istragu kako bi prikupili relevantne informacije i tragove koji bi mogli dovesti do identifikacije i pronalaska lopova.
Tagovi
Krađa odašiljača Šteta Odašiljač za navigaciju Osijek
Autorica
Više [+]
Magistra agroekonomike s iskustvom u poljoprivredi. Svoje znanje i savjete dijeli i s čitateljima Agrokluba.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Ovaj samohodni malčer AMD R80 na sajmu u Novom Sadu nudi tvrtka Agrostandard po cijeni od 3000EUR-a + PDV. Radnog zahvata 80cm snage 12 konja #NovosadskiSajam
Damir Senjan
prije 3 tjedna
Sve inače kreče u tom smjeru na đojstik, ja sam gledao več ima i traktora, u principu sve. Samo sjediš i iz hladovine upravljaš. Sve inače kreče u tom smjeru na đojstik, ja sam gledao več ima i traktora, u principu sve. Samo sjediš i iz hladovine upravljaš.