Pretraga tekstova
Zdravlja, sreće, mira, blagostanja i dobrih prinosa, želi vam ekipa Agrokluba.
Dragi naši čitatelji i prijatelji, čestit Vam i blagoslovljen Božić!
Najljepše želje upućuje Vam uredništvo Agrokluba u ispraćaju ove 2023., jedne od težih godina kada je poljoprivredna proizvodnja u pitanju. I ova je, kao neke prethodne "pokazala zube" i uvjerila nas zašto je riječ o specifičnoj djelatnosti.
Prirodne nepogode nisu mazile proizvođače, a godinu su na žalost obilježili i dodatni izazovi - u obliku afričke svinjske kuge.
Nadamo se da će vrijeme koje je pred nama donijeti ljepše okolnosti, ali bolji tretman agrara i veće cijene - žitarica, voća, povrća, mesa, mlijeka, prerađevina ...
Želimo Vam da proizvode koje ste stvorili napornim radom što bolje plasirate. Da naši sugrađani bolje razumiju vrijednost domaće poljoprivredne proizvodnje te da zajednički krenemo u godine pred nama.
Hvala što nas pratite i ukazujete povjerenje od sad već davne 2008. Obećajemo da ćemo nastaviti s podrškom poljoprivredi i ruralnom prostoru, te se nadamo da ćemo opravdati svaki klik Vaše podrške.
Raduje nas svaka Vaša pohvala, ali i sugestija. Hvala Vam na brojnim pitanjima i poticajima da budemo bolji, korisniji - u cilju izgradnje boljeg društva i održive poljoprivrede.
Sretne blagdane želi Vam ekipa Agrokluba!
Autorica
Više [+]
Magistra agronomije sa specijalizacijom zaštite bilja i članica Društva agrarnih novinara Hrvatske. Aktivno djeluje u području agrara kroz struku, medije i projekte.
Znate li da je proizvodnja na ribnjaku Grudnjak započela davne 1912. godine i traje kontinuirano i danas? I to na čak 900 od 950 hektara koliko je ukupna površina ovog ribnjaka u sastavu Agro Invest Grupe. Odgovor na pitanje zašto ne na svi... Više [+]
Znate li da je proizvodnja na ribnjaku Grudnjak započela davne 1912. godine i traje kontinuirano i danas? I to na čak 900 od 950 hektara koliko je ukupna površina ovog ribnjaka u sastavu Agro Invest Grupe. Odgovor na pitanje zašto ne na svima je - zbog ptica. Da bi imale slobodan, miran prostor za gniježđenje jer i njihova zaštita i bioraznolikost dio su ove zaokružene priče koja ide doslovno od polja (preko ribnjaka) do stola. Glavni proizvod je omiljeni šaran, a koje su tu još ribe te koje smo još zanimljivosti doznali - čitajte uskoro. :)
Damir Senjan
prije 1 tjedan
Neznam ja ništa, vidio jesam ali se nesječam ničega 🤷🤷🤫🤫 Neznam ja ništa, vidio jesam ali se nesječam ničega 🤷🤷🤫🤫
mali poljoprivrednik
prije 2 godine
Svima ljudima dobre volje želim sretan i blagoslovljen Božić.