Agroklub \ OPG TICA - Jedina mlada obitelj u kninskom Markovcu proizvodi sir iz mješine kao Tračani i Iliri
Pretraga foto priloga
Sve se svodi na politiku, a ja to neću. Čist mi je obraz, a ovo što radimo dosta ljudi podržava. Sve više i više, kaže Nikola Tica (31) koji sa suprugom Anamarijom i troje djece dokazuje da se i u Markovcu kod Knina može živjeti od rada na svom imanju. Kako proizvodi sir iz mješine i zašto još nema siranu?
Autor
Dugogodišnji novinar i urednik. Osnivač i prvi glavni urednik tjednika i dnevnika Zadarski list. Moto: "Informativno, poučno i zanimljivo. Piši tako da riječima bude tijesno, a mislima široko."
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Agroklub® koristi internet kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Korištenjem stranica prihvaćate pravila privatnosti o kojima možete više saznati ovdje