Pretraga tekstova
10 najčitanijih u kolovozu!
Kolovoz je bio mjesec rekordera i neobičnih zbivanja u poljoprivredi. Najviše ste čitali o dobrim primjerima iz poljoprivredne prakse koji su svojim radom i trudom uspjeli učiniti da im poljoprivredna djelatnost postane glavni izvor prihoda.
Što proizvode, kako razmišljaju, kako se snalaze na tržištu? Sve to ste mogli saznati iz naših Dobrih priča. U Vukovaru je skuhan najveći čobanac na svijetu, sadržavao je gotovo tonu i 700 kilograma mesa - a skuhano je čak 4.650 litara.
U kolovozu smo zavirili u prošlost kada su mnogi, danas već svjetski giganti poljomehanizacije, bili tek na počecima i otkrili što je to što ih je održalo do danas. Obitelj, tradicija i zajedništvo.
Kao i uvijek, aktualne su potpore i dodjela zemlje.
Tagovi
Autorica
Više [+]
Ivana je urednica na Agroklub portalu. "Vaša uvjerenja ne čine vas boljom osobom. Djelovanje čini."
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Hranjenje koka, pataka i ovčica, svakodnevna rutina koja uči našu djecu o odgovornosti i njeguje duboko poštovanje prema životinjama koje hrane našu porodicu. #RuralFoto #životinje
Ivan Kulak
prije 2 tjedna
Baby beef je privatna udruga malog broja pojedinaca koji su svojim djelovanjem radi privatnih interesa suodgovorni za propast stočarstva u Više [+] Hrvatskoj.Prije desetak godina su izlobirali da dobiju poticaj za jeftinu uvoznu telad iz Rumunjske i ostalih zemalja EU a na tu telad su dobili certifikat da je porijeklom iz RH. Da ne spominjem da su vodeći ljudi te udruge dobili 85% nepovratnih sredstava iz fondova EU a ostalim pravim stočarima koji uzgajaju goveda od telenja do klaonice su ostale mrvice. Udruge Baby beef,Croatia stočar,HPK uz naravo naše političare su glavni krivci za propast stočarstva u RH.
Aryamarie Ramos
prije 2 tjedna
Nice to see them that they are enjoying feeding duck and chicken 😂😂😂 Nice to see them that they are enjoying feeding duck and chicken 😂😂😂