Pretraga tekstova
Advent u Zagrebu održavat će se od 01. do 23. prosinca 2013. godine.
Niz svakodnevnih manifestacija u glavnom gradu lijepe naše u predblagdansko vrijeme daje jedinstvenu sliku i budi osjećaje kao što ih u nama potiče neka božićna bajka.
Advent u Zagrebu ove godine započinje 01. prosinca tradicionalnim paljenjem prve adventske svijeće na središnjem Trgu bana Jelačića. Kao i svake godine događaj će označiti brojne manifestacije koje se vežu uz božićno vrijeme.
Zanimljiva događanja očekuju nas i na obližnjem Zrinjevcu, koji bajkovitim uređenjem u duhu Božića svake godine zaista ostavlja bez daha.
Uz pomno odabran večernji glazbeni program svi prisutni će moći kušati već pomalo zaboravljene zagrebačke specijalitete - krpice sa sirom, jabuke u šlafroku i zapečene štrukle, ali se i zagrijati kuhanim vinom.
Adventski Zrinjevac osobito je lijep kada ga zabijeli snijeg pa se nadamo da će i ove godine zasjati u bijelom izdanju.
Photo: www.zagreb.hr
Tagovi
Advent Zagreb Božić Kuhano vino Štrukli
Autorica
Više [+]
Nikolina je administratorica portala Agroklub. Ima 28 godina, a završila je diplomski studij marketing managementa na Ekonomskom fakultetu u Osijeku ... a moto joj je: „Život je puno lakši ako kroz njega ideš sa osmijehom“.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Velika subota u Osijeku. Tržnica i Uskrsni sajam.
Više na:
https://www.agroklub.com/agrogalerija/velika-subota-u-osijeku-20387/