Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih

Učilište Studium je ustanova za obrazovanje odraslih koja svoje programe provodi prema odobrenju Ministarstva znanosti i obrazovanja. Provodimo prekvalifikacije za veterinarskog tehničara, poljoprivredne tehničare opće, poljoprivredne tehničare fitofarmaceute, stočare, ratare i više od 30 osposobljavanja i usavršavanja u poljoprivredi.

Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih

Kontaktirajte nas

Učilište Studium – ustanova za obrazovanje odraslih
Osijek +385 31 201 193; osijek@uciliste.net
Vinkovci +385 32 617 100; vinkovci@uciliste.net
Vukovar +385 32 443 153; vukovar@uciliste.net
Županja +385 32 831 854; info@andragog.hr
Valpovo +385 31 650 948; valpovo@andragog.hr
Zagreb +385 1 551 58 74: zagreb@andragog.hr
Bjelovar +385 43 430 430; bjelovar@uciliste.net

E-mail:info@uciliste.net

Posjeti našu web stranicu!

Lokacija