Pretraga tekstova
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je druge izmjene triju natječaja za provedbu Mjere 4. Ulaganje u fizičku imovinu.
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je druge izmjene triju natječaja za provedbu Mjere 4. Ulaganje u fizičku imovinu.
Prva izmjena odnosi se na provedbu Podmjere 4.1. Potpora za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva, provedba tipa operacije 4.1.3. Korištenje obnovljivih izvora energije. Rok za podnošenje zahtjeva za potporu i dostavu Potvrde o podnošenju zahtjeva za potporu je od 2. siječnja do 30. rujna 2020. godine. U ostalim dijelovima Natječaj ostaje neizmijenjen.
Sve izmjene natječaja možete pronaći ovdje.
Druga izmjena odnosi se na provedbu Podmjere 4.2 Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda, provedba tipa operacije 4.2.1. Povećanje dodane vrijednosti poljoprivrednim proizvodima čiji je novi rok za podnošenje zahtjeva i dostavu Potvrde o podnošenju zahtjeva za potporu od 19. ožujka do 14. kolovoza 2020. godine.
I treća izmjena je za provedbu Podmjere 4.2 Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda, provedbu tipa operacije 4.2.2. Korištenje obnovljivih izvora energije. Rok za podnošenje zahtjeva za potporu i dostavu Potvrde o podnošenju zahtjeva za potporu je od 19. ožujka do 30. rujna 2020. godine, a u ostalim dijelovima Natječaj ostaje neizmijenjen.
Tagovi
Natječaj Rok Mjera 4. APPRRR Obnovljivi izvori energije
Autorica
Partner
Ulica grada Vukovara 269d,
10000 Zagreb,
Hrvatska
tel: +385 1 6002 700,
e-mail: info@apprrr.hr
web: http://www.apprrr.hr/
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
OPG Petrović već deset godina uspješno uzgaja šparoge u Šaptinovcima pored Našica. Njihove proizvode možete kušati u brojnim restoranima i kupiti u trgovačkim centrima. U prosjeku, godišnje uberu oko 2 tone po hektaru, ovisno o vremenskim u... Više [+]
OPG Petrović već deset godina uspješno uzgaja šparoge u Šaptinovcima pored Našica. Njihove proizvode možete kušati u brojnim restoranima i kupiti u trgovačkim centrima. U prosjeku, godišnje uberu oko 2 tone po hektaru, ovisno o vremenskim uvjetima.
Uskoro više!