Pretraga tekstova
Preporučamo svim ekološkim proizvođačima ili zainteresiranim za uključivanje u ekološku poljoprivrednu proizvodnju, da pogledaju nacrt prijedloga Pravilnika i svojim komentarima i prijedlozima unaprijede njegovu kvalitetu.
Povjerenstvo Ministarstva poljoprivrede je prošli tjedan dovršilo izradu nacrta prijedloga novog Pravilnika o ekološkoj poljoprivrednoj proizvodnji. Nacrt prijedloga Pravilnika je dana 24.02.2016. godine javno objavljen na web stranici e-Savjetovanja.
Javna objava je napravljena s ciljem informiranja šire javnosti o pripremi Pravilnika, informiranju javnosti o njegovom skorom objavljivanju te se na ovaj način daje mogućnost svim zainteresiranim pojedincima ili ustanovama da ostvare uvid u sadržaj nacrta prijedloga Pravilnika i daju svoje eventualne komentare ili prijedloge na nacrt Pravilnika.
Da bi zainteresirani dali komentar ili prijedlog preduvjet je da prvo na spomenutoj web stranici e-Savjetovanja otvore svoj korisnički račun, a potom se s njim i prijave na stranicu. Preporučamo svim ekološkim proizvođačima ili zainteresiranim za uključivanje u ekološku poljoprivrednu proizvodnju, da pogledaju nacrt prijedloga Pravilnika i svojim komentarima i prijedlozima unaprijede njegovu kvalitetu.
Tagovi
Pravila eko proizvodnje Pravilnik E-Savjetovanje
Autor
Više [+]
Karlo je diplomirani agronom i djelatnik u Agenciji za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju. Stručnjak je za Zajedničku poljoprivednu politiku, potpore u poljoprivredi i ruralnom razvoju, ARKOD, višestruku sukladnost, kontrolu na terenu, ozelenjavanje, agrookolišne mjere.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
OPG Petrović već deset godina uspješno uzgaja šparoge u Šaptinovcima pored Našica. Njihove proizvode možete kušati u brojnim restoranima i kupiti u trgovačkim centrima. U prosjeku, godišnje uberu oko 2 tone po hektaru, ovisno o vremenskim u... Više [+]
OPG Petrović već deset godina uspješno uzgaja šparoge u Šaptinovcima pored Našica. Njihove proizvode možete kušati u brojnim restoranima i kupiti u trgovačkim centrima. U prosjeku, godišnje uberu oko 2 tone po hektaru, ovisno o vremenskim uvjetima.
Uskoro više!