Pretraga tekstova
Obavijest Savjetodavne službe za voćare.
U nasadima jabuka zbog povoljnih vremenskih uvjeta za razvoj bolesti nastaviti sa zaštitom upotrebom kombinacije kontaktnih i sistemičnih pripravaka. Zaštititi nasade od moljca kružnih mina. Pripravci koji se mogu primijeniti su: Confidor, Calypso, Mospilan 20 SL i dr.
Prije upotrebe detaljno pročitati pisanu uputu i postupiti u skladu s njom, voditi računa o broju dozvoljenih tretiranja kroz vegetacijsku sezonu, miješanje preparata i vremenu primjene. Sve primijenjene pripravke upisati u evidencijski list.
Mira Živković, dipl. ing. agr,
Mira.Zivkovic@savjetodavna.hr
Tagovi
Savjetodavna služba Preporuke Savjeti
Partner
Hrvatska poljoprivredno-šumarska savjetodavna služba
Zagreb,
Hrvatska
tel: (0)1 4882 700,
e-mail: savjetodavna@savjetodavna.hr
web: http://www.savjetodavna.hr
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
OPG Petrović već deset godina uspješno uzgaja šparoge u Šaptinovcima pored Našica. Njihove proizvode možete kušati u brojnim restoranima i kupiti u trgovačkim centrima. U prosjeku, godišnje uberu oko 2 tone po hektaru, ovisno o vremenskim u... Više [+]
OPG Petrović već deset godina uspješno uzgaja šparoge u Šaptinovcima pored Našica. Njihove proizvode možete kušati u brojnim restoranima i kupiti u trgovačkim centrima. U prosjeku, godišnje uberu oko 2 tone po hektaru, ovisno o vremenskim uvjetima.
Uskoro više!