Pretraga tekstova
Predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović u svom posjetu Slavoniji nije zaboravila ni na tradicionalne običaje.
Predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović u svom posjetu Slavoniji nije zaboravila ni na tradicionalne običaje. Dosad smo ju vidjeli kako lovi ribu, vozi kombajn, muze kravu, a sada se okušala i u spravljanju čvaraka i kobasica zajedno s mladeži HDZ-a.
Naime, Kolinda Grabar-Kitarović je tijekom trodnevnog boravaka u Slavoniji uhvatila vremena i za sudjelovanje na pravom slavonskom kolinju.
Uz tri fotografije s kolinja, koje je objavila na Facebooku, Grabar-Kitarović je napisala kako je kolinje hrvatska tradicija očuvana i u Europskoj uniji, a iste je objavila i Mladež HDZ-a.
Foto: Kolinda Grabar-Kitarović
Tagovi
Kolinda Grabar-Kitarović Spravljanje čvaraka Kolinje
Autorica
Više [+]
Ivana je urednica na Agroklub portalu. "Vaša uvjerenja ne čine vas boljom osobom. Djelovanje čini."
Uskoro će ovaj prekrasan vrt na Vijencu Josipa Kozarca Osijek, postati parkiralište. Vrt je 50 godina obrađivala jedna baka, kojoj su rekli iz Grada da od ove godine više ne radi vrt. Tako će nestati šarene ruže, mirisi iz djetinstva i oaza... Više [+]
Uskoro će ovaj prekrasan vrt na Vijencu Josipa Kozarca Osijek, postati parkiralište. Vrt je 50 godina obrađivala jedna baka, kojoj su rekli iz Grada da od ove godine više ne radi vrt. Tako će nestati šarene ruže, mirisi iz djetinstva i oaza zelenila, mira i tišine. Lipanj, 2025.
Karolina Rastija
prije 1 tjedan
Prvo sam lajkala objavu čim sam vidjela cvijeće, pa sam onda krenula čitati... tuga :( Prvo sam lajkala objavu čim sam vidjela cvijeće, pa sam onda krenula čitati... tuga :(
Maja Celing Celić
prije 1 tjedan
I oaza za mnoga oku nevidljiva živa bića :( I oaza za mnoga oku nevidljiva živa bića :(
Zea mays
prije 9 godina
Ako nema bogzna kakve ovlasti barem ima prirodnu ljepotu. Radije gledam nju nego kojekakve gologuze napumpane i napudrane starlete. :)
Opg Goran
prije 9 godina
Za drugo nit nema ovlasti,haha..Jos nisam cuo da je lupala sakom o stol.
Zea mays
prije 9 godina
A gdje je Čobanković...ne guli valjda krumpire!?