Pretraga tekstova
Sudjelujte na stručnom skupu na kojem će o svojim iskustvima govoriti istaknuti njemački stručnjaci za stočarstvo.
Tvrtka SANO d.o.o., najznačajnija europska marka mineralnih dodataka, premiksa, mliječnih zamjenica, koncentrata i specijaliteta za suvremenu hranidbu životinja, u suradnji s njemačko-hrvatskom industrijskom i trgovinskom komorom organizira stručni skup na temu "Kako postati uspješan poduzetnik u stočarstvu? Europski fondovi - put ka profitabilnom poslovanju" na kojem će sudjelovati istaknuti stručnjaci za stočarstvo iz Njemačke.
Cilj ovog seminara je informirati o poticajima u okviru Programa ruralnog razvoja 2014.-2020. s proračunom od 2,2 milijarde eura, ali i prošiti "know-how" kako programi poticaja funkcioniraju u zemljama gdje takve potpore pri investicijama predstavljaju važan oslonac stočarstvu već dugi niz godina.
Obavještavamo Vas da će Hrvatska veterinarska komora, doktorima veterinarske medicine koji će sudjelovati na skupovima vrednovati stručno usavršavanje s 2 boda.
Detaljan program prema gradovima možete pronaći u prilogu. Stručni prijevod s njemačkog na hrvatski jezik je osiguran. Za sva dodatna pitanja na raspolaganju vam stoji Daniela Buntak koju možete dobiti na broju telefona +385 1 6311 617 ili putem e-mail adrese daniela.buntak@ahk.hr.
Dokumenti
Tagovi
Sano Stočarstvo Program ruralnog razvoja Dirk Hogenkamp Bernd Luhrmann Branimir Kampl Daniela Buntak
Autorica
Više [+]
Martina provodi promotivne aktivnosti i projekte SLinka i AgroKluba kroz marketing i segmet komuniciranja s javnosti. Sveučilišna je prvostupnica kulturologije, a trenutno pohađa diplomski studij Medijske kulture na Odjelu za kulturologiju.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
OPG Petrović već deset godina uspješno uzgaja šparoge u Šaptinovcima pored Našica. Njihove proizvode možete kušati u brojnim restoranima i kupiti u trgovačkim centrima. U prosjeku, godišnje uberu oko 2 tone po hektaru, ovisno o vremenskim u... Više [+]
OPG Petrović već deset godina uspješno uzgaja šparoge u Šaptinovcima pored Našica. Njihove proizvode možete kušati u brojnim restoranima i kupiti u trgovačkim centrima. U prosjeku, godišnje uberu oko 2 tone po hektaru, ovisno o vremenskim uvjetima.
Uskoro više!