Pretraga tekstova
Tambero je besplatna aplikacija, namijenjena svim stočarima koji se bave govedarstvom.
Tambero je besplatna aplikacija, namijenjena svim stočarima koji se bave govedarstvom. S obzirom na viđeno Tambero je još jedan konkurent američkom Farmeronu, koji je razvijan u Osijeku. Ona je svojevrsni proizvodni dnevnik, koji vam može pomoći da na pametnom telefonu imate sve podatke važne za stanje stada.
"To je sljedeći korak u tehnološkom razvoju", rekao je tvorac aplikacije Eddie Rodríguez Von Der Becke.
Na osnovi ulaznih podataka ostvaruje se interakcija, kada je riječ o cijepljenju, vremenu hranidbe, savjetima i informacijama za poboljšanje stanja stada. Zasada sve funkcionira po sustavu unosa teksta, ali uskoro se očekuje i mogućnost glasovnih naredbi.
Prilikom testiranja širom svijeta, poljoprivrednici su prijavili da je povećana dnevna proizvodnja mlijeka, prenosi Russia Today. Ono što ova aplikacija omogućuje je i povezivanje sa stočarima iz različitih zemalja, koji dijele na taj način i dijele svoja iskustva.
Aplikacija radi na svim platformama, kao i na desktop i laptop osobnim računalima.
Foto: Tambero / Facebook
Izvori
Autorica
Više [+]
Urednica portala, diplomirana novinarka i ljubiteljica prirode. Omiljena izreka: Tko smije taj može, tko ne zna za strah, taj ide naprijed.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Nakon kiše 🥰🥰🥰
Maja Celing Celić
prije 4 dana
Kod nas nakon petka nije padala, a prema prognozi ni neće. Ovo su fotke od jučer i od petka ;) Kod nas nakon petka nije padala, a prema prognozi ni neće. Ovo su fotke od jučer i od petka ;)
Đuro Japaric
prije 4 dana
Nije nakon kiše , baš pada u brdskom dijelu Sl. Broda ! Samo kajsije mi smrznule u drugom valu , trešanja i nešto višanja ima , na 2 kruške , grožđe Više [+] nije ubijeno , jučer i danas sam vršio odbacivanje dijela izbojaka , ostavim više pupova a onda dio bacim ! Dobro je došla kiša da rastopi pokoricu , a i za puževe !