Zadnje aktivnosti

Zadnje aktivnosti korisnika mogu vidjeti samo registrirani korisnici.

Online korisnici

Online korisnike Agrokluba mogu vidjeti samo registirani korisnici.
Za potpune funkcionalnosti ovih servisa, prijavi se.

Promo

  • IPARD
  • 08.05.2014. 11:00

Pola milijuna kuna iz IPARD-a za kuću za odmor

Pola milijuna kuna iz IPARD-a isplaćeno je za izgradnju i opremanje kuće za odmor s bazenom u Marčanima

Pola milijuna kuna iz IPARD-a za kuću za odmor
Foto: freepik.com
656
50
0

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju obavila je novu isplatu na osnovi odobrenih sredstava iz IPARD programa, za završeno ulaganje u sklopu mjere 302 "Diversifikacija i razvoj ruralnih gospodarskih aktivnosti".

IPARD korisniku Lenku Uraviću isplaćeno je 561.975,00 kn za izgradnju i opremanje objekta za ruralni turizam. Kuća za odmor, s uređenim okolišem i bazenom, izgrađena je u Općini Marčana u Istarskoj županiji. Do sada je Agencija za plaćanja za dvadeset projekata isplatila gotovo 9 milijuna kuna bespovratnih sredstava unutar mjere 302 IPARD-a.

Foto: freepik.com


Tagovi

IPARD APPRRR Lenko Uravić APPRRR Ruralni turizam Kuća za odmor


Autorica

Nikolina Fako

Više [+]

Nikolina je administratorica portala Agroklub. Ima 28 godina, a završila je diplomski studij marketing managementa na Ekonomskom fakultetu u Osijeku ... a moto joj je: „Život je puno lakši ako kroz njega ideš sa osmijehom“.

Izdvojeni tekstovi

Izdvojen oglas

KLUB

Stršljenovi – prijetnja voću i ljudima, a evo kako ih možete uhvatiti Stršljenovi u ljetnom i jesenjem periodu postaju veliki problem u voćnjacima. Ovi snažni insekti privučeni su mirisom zrelog i oštećenog voća, pa tako često napadaju jabu... Više [+]