Pretraga tekstova
Istraživanje se provodi u sklopu projekta promicanja domaće poljoprivrede i vrijednosti hrvatskog ruralnog prostora.
Kako bi bolje razumjeli potrebe i izazove poljoprivrednih proizvođača, Udruga PLANTaža, u suradnji s Plodovi.hr i Agroklubom te financijsku potporu Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i ribarstva, provodi istraživanje o promociji proizvoda i usluga u ruralnom turizmu.
U sklopu njega pozivaju na ispunjavanje ankete za što vam treba tek minuta.
Namijenjena je nositeljima poljoprivrednih gospodarstava kako bi se prikupili podaci o praksama promocije i komunikacije s tržištem.
"Sudjelovanje poljoprivrednika, prerađivača, ugostitelja i pružatelja turističkih usluga na ruralnom prostoru je važno jer će prikupljeni podaci poslužiti za naš doprinos unaprjeđenju komunikacije s tržištem i promocije poljoprivrednih proizvoda i usluga u ugostiteljstvu i turizmu", ističe Darija Walter, predsjednica Udruge PLANTaža.
Kratku anketu pronađite ovdje.
Istraživanje se provodi kroz projekt promicanja domaće poljoprivrede i vrijednosti hrvatskog ruralnog prostora. Među pitanjima ih zanima, između ostalog, na koje načine oglašavate i promovirate svoje proizvode/usluge, koliko često ulažete u razvoj vašeg brenda, zašto mislite da kupci kupuju vaše proizvode/usluge?
Tagovi
Anketa Ruralni turizam Promocija proizvoda Udruga PLANTaža Plodovi.hr Agroklub
Autorica
Više [+]
Diplomirana inženjerka poljoprivrede s dva i pol desetljeća dugim iskustvom u novinarstvu, od lokalnih medija preko Večernjeg lista do uređivanja portala civilnih udruga. Urednica je portala Agroklub, predsjednica ogranka dopisnika HND-a, članica Društva agrarnih novinara Hrvatske (DANH) i Međunarodne udruge agrarnih novinara (IFAJ). Dobitnica je nagrade "Zlatno pero".
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Damir Senjan
prije 1 dan
Divota za gledat samo slabe koristi više od toga. Što više radiš to manje imaš po ovim apprrr pravilnicima. Pravilnici i onaj ko ih pisao nije čak ni Više [+] ovakvu sliku vidio.