Pretraga tekstova
Vinarstvo: eno-gastronomska manifestacija Urbanovo 2012.
Od 18. svibnja do 1. lipnja 2012. u Međimurju će se održati tradicionalna eno-gastronomska manifestacija "Dani vina u Županiji Zrinskih - Urbanovo 2012."
Manifestaciju organiziraju društvo vinogradara i vinara "Hortus Croatiae", Međimurska županija, Turistička zajednica i dr., a pokroviteljstvo su prihvatili predsjednik RH dr. sc. Ivo Josipović i Vlada RH. U stručnom dijelu manifestacije sudjeluju djelatnici Poljoprivredne savjetodavne službe Međimurske županije.
U nastavku teksta pogledajte Program u pdf. formatu.
Autor: Marijan Čižmešija, dipl. ing. agr.
Dokumenti
Tagovi
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Prvi snjeg uz pečenje rakije. Može li bolja kulisa uz pucketanje vatre iz kazana? PS. Za desert ledena berba
Maja Celing Celić
prije 3 tjedna
Nekoliko dimenzija zimske idile ;) Nekoliko dimenzija zimske idile ;)
Vedran Stapić
prije 3 tjedna
Ostalo je samo na par loza nekog kasnog stolnog grožđa, za nas i ptice 😊 Ostalo je samo na par loza nekog kasnog stolnog grožđa, za nas i ptice 😊
Đuro Japaric
prije 3 tjedna
Da li će berači biti ptice ? Rakiju sam ispekao sa sebe i nešto koji su kupili šljive od mene ! Neka paze kada voze rakiju , da imaju neke dokumente ! Da li će berači biti ptice ? Rakiju sam ispekao sa sebe i nešto koji su kupili šljive od mene ! Neka paze kada voze rakiju , da imaju neke dokumente !