Pretraga tekstova
Na sajmu će osim cvijeća biti izloženi i poljoprivredni proizvodi poput meda i vina, rukotvorine, a predstavit će se i razna obrtništva.
U Novoj Gradiški od 4. do 5. lipnja održat će se prvo izdanje Flora Festa, najavio je organizator događanja Novogradiški sajam.
Na sajmu će osim cvijeća biti izloženi i poljoprivredni proizvodi poput meda i vina, rukotvorine, a predstavit će se i razna obrtništva.
"Osim sajmišnih aktivnosti priredili smo i neka iznenađenja za posjetitelje, a na trgu će se moći besplatno degustirati vina s NG Wine festa, prve naše organizirane manifestacije ove godine“, poručio je Slavko Sremac, izvršni direktor sajma.
Uz Novogradiški sajam, u organizaciju su uključeni i Grad Nova Gradiška te Županija Brodsko-posavska. Suorganizatori su Ministarstvo poljoprivrede, Obrtnička komora Brodsko-posavske županije, Turistička zajednica grada Nova Gradiška, Udruženje obrtnika Nova Gradiška.
Tagovi
Nova Gradiška Flora Fest Sajam cvijeća Novogradiški sajam
Autorica
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Naša kolegica Karolina Rastija dobila je nagradu Europskog udruženja agrarnih novinara (ENAJ) za najbolji videouradak pod nazivom "Poljoprivredni novinar na djelu". Čestitke Karolini! 😊
Foto: Krume Ivanovski