Pretraga tekstova
Financijski problemi i manjak izlagača razlog su otkazivanja sajma Vino-Kap
Članovi Udruge vinogradara, vinara i voćara Općine Kaptol donijeli su definitivnu odluku da se ovogodišnji sajam Vino-Kap ipak neće održati. Razlog otkazivanja sajma je manjak interesa izlagača Požeško-slavonske županije, kao i gospodarska kriza u kojoj se zemlja trenutno nalazi.
Upravni odbor Udruge 27. ožujka je održao sastanak, na kojem su, uz odluku o otkazivanju sajma, izneseni planovi Udruge za 2014. godinu. Jedan od razloga otkazivanja sajma Vino-Kap je i nemogućnost financiranja troškova sajma, koji se iz godinu u godinu povećavaju. Ipak, članovi Upravnog odbora odlučili su kako će se Županijsko ocjenjivanje vina održati krajem mjeseca travnja.
Foto: freepik.com
Tagovi
Vino-kap Ocjenjivanje vina Vinarstvo Vinogradarstvo Sajam Udruga Kaptol
Autorica
Više [+]
Nikolina je administratorica portala Agroklub. Ima 28 godina, a završila je diplomski studij marketing managementa na Ekonomskom fakultetu u Osijeku ... a moto joj je: „Život je puno lakši ako kroz njega ideš sa osmijehom“.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Jučerašnja konferencija #AgroRocks u Osijeku otvorila je brojna pitanja od vitalnog interesa domaće proizvodnje hrane. Konstruktivne rasprave o oblikovanju budućih politika nastavile su se nakon dinamičnih i raznovrsnih panela. Bila je ona... Više [+]
Jučerašnja konferencija #AgroRocks u Osijeku otvorila je brojna pitanja od vitalnog interesa domaće proizvodnje hrane.
Konstruktivne rasprave o oblikovanju budućih politika nastavile su se nakon dinamičnih i raznovrsnih panela. Bila je ona i mjesto susreta, upoznavanja i umrežavanja, a niti zabave nije nedostajalo.
Emocije je bilo na pretek, za konačne dojmove dajte nam još malo vremena 😎
Hvala suorganizatorima, pokroviteljima i svim sudionicima na ukazanom povjerenju, a kapa do poda vrijednoj ekipi Agrokluba na još jednom izvrsno odrađenom poslu!
Vedran Stapić
prije 3 tjedna
Nema na čemu, hvala Vama što ste odvojili vrijeme! Nema na čemu, hvala Vama što ste odvojili vrijeme!
Đuro Japaric
prije 4 tjedna
Hvala na datoj mogućnosti da kažem dio tužne istine , da Ministarstvo poljoprivrede od 2001 u ime Vlade predlaže zastupnicima takozvanog Hrvatskog Više [+] sabora NE obvezujuće i za OPG ponižavajuće raspolaganje sa državnom zemljom , da su nam 2003 nametnuli PLAGIRANI Beogradski Zakon o nasljeđivanju . Javno sam predložio i da se IMENUJE Povjerenstvo na čelu sa g. Plenkovićem , koje bi u roku 30 nana napisalo NACRTE zakona za HRVATSKU AGRARNU REFORMU - STRATEGIJU RAZVOJA POLJOPRIVREDE , TE da se o tako BITNIM zakonima odluči PUTEM REFERENDUMA ! Tužno je što su na skupu bili članovi Skupštine i predsjednik takozvane HPK i da oni NISU NIŠTA REKLI ! ČULI SU MOJ JAVNI PRIJEDLOG ! Ja ću ići pismenim prijedlogom prema g. Plenkoviću , Klubovima zastupnika Sabora , Predsjedniku Milanoviću , Skupštini HPK ! Imamo 2 izbora ; 1 . po sadašnjem ili 2 . REFORMA !