Pretraga tekstova
Znanstveno-stručni skup Okolišno prihvatljiva proizvodnja kvalitetne i sigurne hrane u Osijeku se održava 11. prosinca 2015.
11. prosinca 2015. godine na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku održava se 5. Znanstveno-stručni skup Okolišno prihvatljiva proizvodnja kvalitetne i sigurne hrane.
Manifestacija će se održati u organizaciji Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera i suorganizaciji Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku, Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Osijek, Poljoprivrednog instituta Osijek, Hrvatske agencije za hranu, Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, Zavoda za znanstveni i umjetnički rad u Osijeku, Grada Osijeka i Osječko-baranjske županije.
Na ovom znanstveno-stručnom skupu cilj je istaknuti da su proizvodnja zdrave hrane i očuvanje okoliša dvije komplementarne stvari, koje ne mogu jedna bez druge.
Teme su uređenje i zaštita tla - temelj održive intenzifikacije poljoprivrede, zaštita, oplemenjivanje i proizvodnja bilja, obnovljivi izvori energije, čimbenici sigurnosti i kvalitete proizvoda, inovativne tehnologije u proizvodnji hrane.
Tagovi
Proizvodnja hrane Obnovljivi izvori energije Oplemenjivanje bilja Zaštita tla PFOS Osijek
Autorica
Više [+]
Ivana je urednica na Agroklub portalu. "Vaša uvjerenja ne čine vas boljom osobom. Djelovanje čini."
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Naveliko se radi 🚜🌾
Damir Senjan
prije 6 dana
Goran Vizintin Ma ja sam ti takav od rođenja, uvjek nekako iako problem to prebaciti na neki šaljivi dio, pa si od problema malo i uveseliš dan. Od Više [+] tolikoga gledanja u nebo i nebo me prevarilo, pa udri Mujo u polje brže bolje da se nešto zasadi evo do današnje kiše ako ne i sutrašnje, ako nebo da pa do 1.5 bit ću gotov sa sadnjom.
Goran Vizintin
prije 1 tjedan
Damire, kod tebe uvijek veselo.....🤣🤣💪💪👍 Damire, kod tebe uvijek veselo.....🤣🤣💪💪👍
Damir Senjan
prije 3 tjedna
U mom kraju se to radi nabrzaka, pretežno naporno negledajuči koliko je naveliko, već gledajuči u nebo. Previše kiše i teško u polje. Eto i ja Više [+] nabrzaka u dva dana uspio izvoziti stajnjak uz jedno izvlačenje trakotra sprikolicom punom iz muljavoga polja i samo jedno prevtanje pune prikolice, ali ovaj put ne ja već sinček.