Pretraga tekstova
U sklopu manifestacije bit će dodijeljene i godišnje nagrade u maslinarstvu.
Jubilarna 15. po redu međunarodna manifestacija maslinara Mediterana "Maslina Split 2018.“ održat će se u Splitu, hotel Zagreb, 24. i 25. veljače 2018. godine.
Kako navode iz Saveza maslinara Splitsko-dalmatinske županije, prijem uzoraka maslinovog ulja za ocjenjivanje i natjecanje u kvaliteti je već obavljen (rok za zaprimanje uzoraka je bio do 30. studenoga), a zaprimljeni uzorci se natječu u sljedećim kategorijama: ekstra djevičansko maslinovo ulje - miješane sorte; ekstra djevičansko maslinovo ulje 100 % sortno, od domaćih i stranih sorata; ekološko ekstra djevičansko maslinovo ulje (upisani u Upisnik ekoloških uzgajivača); konzervirani plodovi masline i drugi proizvodi od ploda i ulja masline te dizajn boce i etiketa pakovine iz klase.
U sklopu manifestacije bit će dodijeljene i godišnje nagrade u maslinarstvu.
Foto: Facebook/Maslina Split
Tagovi
Maslina Split 2018 Manifestacija
Autorica
Više [+]
Diplomirana inženjerka poljoprivrede s dva i pol desetljeća dugim iskustvom u novinarstvu, od lokalnih medija preko Večernjeg lista do uređivanja portala civilnih udruga. Urednica je portala Agroklub, predsjednica ogranka dopisnika HND-a, članica Društva agrarnih novinara Hrvatske (DANH) i Međunarodne udruge agrarnih novinara (IFAJ). Dobitnica je nagrade "Zlatno pero".
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
📍Županja
59. Šokačko sijelo, pokladno jahanje. 🐴
Uskoro video na društvenim mrežama AgroKluba! 👀💃🏽
Đuro Japaric
prije 4 dana
Bilo bi dobro da nam u goste dođe Predsjednik Republike Turske i da ga tako dočekaju i zahvale se za STATUS Slavonije u UREĐENOM Turskom Carstvu 1536 Više [+] - 1700 , Turskome zemaljskom gospodaru 10 % žitarica , bilo bi prihvatljivo i 2026 umjesto što nas PLENKOVIĆ ponižava za potvrdama ZA OBRADU pohrvaćene zemlje na jednu godinu ! Riječi Turskome Caru 3 forinte po kući , mijenjamo ; Predsjedniku Republike Turske , 3 eur po kući , stanu , vikendici ! Možda će ovo Plenković pročitati , jer većina Slavonije sada u sastavu RH , a od Zemuna u sastavu RS !