Pretraga tekstova
Sajam "Inter Agrar" bit će održan u Wieselburgu u Austriji od 29. lipnja do 2. srpnja. Okupit će 560 izlagača, koji će predstaviti proizvode i usluge.
Međunarodni sajam poljoprivrede "Inter Agrar" bit će održan u Wieselburgu u Austriji od 29. lipnja do 2. srpnja. Okupit će 560 izlagača, koji će predstaviti proizvode i usluge.
Sajam će obuhvatiti sljedeće sektore: poljoprivreda, šumarstvo, građevinarstvo i stanovanje, oprema za kućanstvo i vrt.
Osim izložbenog prostora, bit će upriličen i raznovrstan program, koji će obuhvatiti folklor, ali i brojne atrakcije.
Foto: Messe Wieselburg / Facebook
Tagovi
Autorica
Više [+]
Urednica portala, diplomirana novinarka i ljubiteljica prirode. Omiljena izreka: Tko smije taj može, tko ne zna za strah, taj ide naprijed.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Šuma počišćena, baranjski kiwi samo što nije sazorio ... još par tjedana 😎
Vedran Stapić
prije 3 tjedna
Kukce sam otpratio 20 metara dalje, ruku pod ruku 😂😂😂 Ima divlje loze, nešto je popadalo od vjetra, pa tako ... jedno vuče drugo Kukce sam otpratio 20 metara dalje, ruku pod ruku 😂😂😂 Ima divlje loze, nešto je popadalo od vjetra, pa tako ... jedno vuče drugo
Maja Celing Celić
prije 3 tjedna
Joj, i šumu moraš čistit! Gdje će se sad skriti svi mali kukci koji su si napravili gnijezda i skloništa prije ovog minusa? Uh Joj, i šumu moraš čistit! Gdje će se sad skriti svi mali kukci koji su si napravili gnijezda i skloništa prije ovog minusa? Uh