Pretraga tekstova
Veliki uspjeh Iločkih podruma
Iz Iločkih podruma stiže vijest o još jednoj vrlo vrijednoj svjetskoj nagradi iločkim vinima. Na ovogodišnjem svjetskom ocjenjivanju vina Vinalies Internationales u Parizu, u konkurenciji od 3.500 vina iz cijeloga svijeta, traminac berbe 2007. i traminac principovac, ledena berba 2007., osvojili su zlatne medalje.
Uzorke je ocjenjivalo 100 profesionalnih sudaca iz međunarodnih institucija iz cijeloga svijeta. Vinalies Internationales jedno je od najvećih svjetskih ocjenjivanja vina, čiji je organizator Union des Enologues de France (Francusko udruženje enologa). Dobiti medalju na ovom ocjenjivanju znači postići priznanje u očima kupaca na svjetskom tržištu vina, navodi se u priopćenju o dodjeli nagrade.
Sva nagrađena vina, pa tako i traminci Iločkih podruma, bit će objavljena u knjizi "1.000 Vins de Monde" (1.000 vina svijeta), čiji je nakladnik Francusko udruženje enologa.
Autor: S.Salihović
Tagovi
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
U iščekivanju kiše ;)
Đuro Japaric
prije 2 dana
U iščekivanju proglašenje elementarne nepogode radi suše , mislim da je realno za kukuruz , a voda otekla u Crno i Jadransko more ! U iščekivanju proglašenje elementarne nepogode radi suše , mislim da je realno za kukuruz , a voda otekla u Crno i Jadransko more !
Damir Senjan
prije 2 dana
Majo nema kiše do daljnjega, HR država kiši nije dala za protekla dva mjeseca dodatak za honorarni rad, a ponegdje i plivanje. Koliko sam čuo Više [+] naoblaka za to tuži apprrr oko spornih kiša. 🙊
Đuro Japaric
prije 1 tjedan
Kažu ne ubijaj komarca koji ti se krvi napio , čuvajte se gladnih . A krv piju komarice , ako ne griješim ? Kažu ne ubijaj komarca koji ti se krvi napio , čuvajte se gladnih . A krv piju komarice , ako ne griješim ?
Vedran Stapić
prije 1 tjedan
Ove godine ne fali, komarci od sreće mašu krilima Ove godine ne fali, komarci od sreće mašu krilima