Pretraga tekstova
17. po redu Međunarodni poljoprivredni sajam Agrokos održava se od 18. do 20. listopada ove godine u Prištini.
17. po redu Međunarodni poljoprivredni sajam Agrokos bit će održan od 18. do 20. listopada ove godine u Prištini.
Ova manifestacija u svom fokusu ima gastronomiju - hranu i piće. Izlagači prikazuju inovacije, a posebna pažnja posvećena je organskoj hrani. Zastupljena je i tehnologija - od pakiranja preko hlađenja, do transporta.
Na ovom događaju se za 16 godina predstavilo 2.300 izlagača iz 34 zemlje. Bilo je 650.000 posjetitelja. Organizatori su prošle godine naveli da je cilj da sajam bude mjesto umrežavanja za tržište na Balkanu.
Foto: CEKOS
Autorica
Više [+]
Urednica portala, diplomirana novinarka i ljubiteljica prirode. Omiljena izreka: Tko smije taj može, tko ne zna za strah, taj ide naprijed.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
AJMOOO - Na 27. međunarodne Dane masline 25. i 26. u Zadar i na otok Ugljan. Bit će svega. Ića, pića, lipog druženja... Jedva čekam. A Vi?!
Nedjeljko Jusup
prije 1 tjedan
Vedrane pa Ti i Agroklub ste uvik dobrodošli. Rado viđeni. Dođi(te) drage volje😊 Vedrane pa Ti i Agroklub ste uvik dobrodošli. Rado viđeni. Dođi(te) drage volje😊