Pretraga tekstova
Međunarodni sajam poljoprivrede i industrije AGRO - TECH u Minikowu u Poljskoj specijalna je izložba za poljoprivredne proizvođače i stručnjake. Ove godine održava se od 6. do 7. srpnja.
Međunarodni sajam poljoprivrede i industrije AGRO - TECH u Minikowu u Poljskoj specijalna je izložba za poljoprivredne proizvođače i stručnjake. Riječ je o najvećoj poljoprivrednoj manifestaciji u sjeverozapadnoj Poljskoj. Prema riječima organizatora, ovdje poljoprivrednici mogu pronaći najnovija rješenja za svoje farme.
Ove godine održava se od 6. do 7. srpnja.
Sajam čini nekoliko tematskih cjelina, a to su: poljoprivredni inženjering, životinje za uzgoj, postrojenja, obnovljiva energija, poljoprivredni objekti. Program je stručno prilagođen zahtjevima poljoprivrednih proizvođača. Ovo se odražava u broju posjetitelja kojih je prošle godine bilo oko 30.000. Imali su priliku vidjeti najnovije trendove i inovacije koje je prikazalo oko 300 izlagača, na 12 hektara ukupne izložbene površine.
Tagovi
Agro - Tech Agrotech 2019 Poljoprivredni sajam Poljska
Autor
Više [+]
Ivana je dipl.ing. poljoprivrede te rado istražuje aktualnosti u poljoprivredi. Pristalica zdrave i sigurne hrane.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Blitva, češnjak, đumbir, bamije, agrumi, krumpiri, lubenice, banane … u glavni grad Kenije povrće i voće dolazi iz Tanzanije i Ugande, kazuje nam lokalac kojeg smo pitali za smjer tržnice. Cijene su niske, uvjeti loši, a kaos na ulicama Nai... Više [+]
Blitva, češnjak, đumbir, bamije, agrumi, krumpiri, lubenice, banane … u glavni grad Kenije povrće i voće dolazi iz Tanzanije i Ugande, kazuje nam lokalac kojeg smo pitali za smjer tržnice. Cijene su niske, uvjeti loši, a kaos na ulicama Nairobija teško je opisati. Promet se događa nekako, Britanci su zaslužni što voze ‘krivom’ stranom.
Sigurnost na pijaci jednaka je higijenskim uvjetima, pojedinci nisu sretni da ih snimamo, ako za to nisu honorirani. Ulice su pune žicara, starih i mladih.
Više je zebri oko prijestolnice, nego na ovdašnjem asfaltu. Brojni preživljavaju na ulicama, tražeći način zaraditi koji šiling (1Eur je cca 150 šilinga). Kako je tek u ruralnim krajevima?
Vedran Stapić
prije 2 tjedna
Ne, to su banane u pozadini, a ovaj mladić prodaje nekakve suhe pržene ribice Ne, to su banane u pozadini, a ovaj mladić prodaje nekakve suhe pržene ribice
Maja Celing Celić
prije 2 tjedna
Je li ovo suho, na posljednjoj slici bamija? Leleleee, da mi je! Je li ovo suho, na posljednjoj slici bamija? Leleleee, da mi je!
Željka Rački-Kristić
prije 2 tjedna
Molim provjeru činjenicu na licu mjesta jer priča se. Je li zbilja Katolička crkva u Keniji zamijenila misno vino? Više [+] https://www.index.hr/magazin/clanak/crkva-u-keniji-zamijenila-misno-vino-jer-se-staro-prodaje-po-barovima/2718719.aspx