Pretraga tekstova
Na sajmu Adventski ceker očekuje vas bogata ponuda probranih hrvatskih delicija i tradicijskih suvenira. Događaj će upotpuniti radionice i glazbeni program.
U prostorima trgovačkog centra Supernova u Buzinu se od 20. do 24. prosinca 2024. održava 2. manifestacija Adventski ceker.
Svakog dana od 10:00 do 20:00 sati na ovoj će manifestaciji uz popratne sadržaje sudjelovati dvadesetak poljoprivrednih proizvođača sa sjedištem u gradu Zagrebu i Zagrebačkoj županiji, ekoloških proizvođača i proizvođača s oznakom "Plavi ceker".
Organizatori Grad Zagreb, Gradski ured za gospodarstvo, ekološku održivost i strategijsko planiranje u prostorima trgovačkog centra Supernova u Buzinu pozivaju sve zainteresirane na sudjelovanje u radionicama. Udruga biofila Hrvatska održat će dvije radionice: Mikrobilje kao novo povrće u subotu 11-13 sati i Možemo li spasiti oprašivače u subotu od 11-13 sati.
Svakog dana održavat će se radionica Domaća radinost: Izrada božićnih ukrasa, a osim toga, Hrvatska kuća Materina priča i dizajnerica Mina Petra imat će izložbu oslikanih cekera od komušine.
DJ će svakodnevno zabavljati sve prisutne, a glazbeni nastup održat će se u subotu, 21. prosinca od 11 do 14 sati.
Tagovi
Adventski ceker Buzin Supernova Radionice
Autorica
Više [+]
Magistra agroekonomike s iskustvom u poljoprivredi. Svoje znanje i savjete dijeli i s čitateljima Agrokluba.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
#RuralFoto #Selo
Zanat koji lagano, nazalost ide u zaborav tradicija kosaca
Ljubav i natjecanje
nekada se Bik mjenjao za kosu, kosibaša gledao kao Profesor Doktor veliki znalac.
Natasa Luketic
prije 1 tjedan
Žao mi je ali pravila su vrlo jasno postavljena s razlogom a neki od njih su navedeni u komentarima drugih ljudi gore... Moglo bi se zapitati kako to Više [+] da nema OPG nego je odlučio raditi s obrtom, a ima ekološki vinograd. Malo čudno, prošao svu papirologiju za ekološku proizvodnju i sad je 'prroblem' registrirana djelatnost obrta. Usput, poslovni plan nema veze s upisanom djelatnošću.
Diana Holz
prije 3 tjedna
Es ist das Handwerk des Sensen' s das nicht mehr viele Leute beherrschen - leider. Es ist das Handwerk des Sensen' s das nicht mehr viele Leute beherrschen - leider.