Pretraga tekstova
7. Dani hrvatskih sireva i vina održati će se 1. prosinca 2012. godine u Šenkovcu
Manifestacija 7. Dani hrvatskih sireva i vina održava se s ciljem promocije autohtonih hrvatskih proizvoda, te ove godin i povodom svečanog otvorenja mljekare "Zrindol" u Šenkovcu, ukupne vrijednosti 20 milijuna kuna.
Na svečanom otvorenju nazočit će pomoćnica ministra poljoprivrede, prof. dr. sc. Vesna Gantner, potpredsjednik Hrvatskog sabora Milorad Batinić, župan i zamjenik župana Međimurske županije, te mnogi drugi uvaženi gosti.
Brojni mali mljekari iz svih područja Hrvatske izložit će svoje sireve, dok će međimurski vinari predstaviti svoja vina. Sve izloženo moći će se i degustirati.
Tagovi
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Dan 1 #kolinje 🐽
Karolina Rastija
prije 2 tjedna
Kobasice i kulenovi su na redu bili drugi dan kolinja, sad su na sigurnom - u pušnici :) Kobasice i kulenovi su na redu bili drugi dan kolinja, sad su na sigurnom - u pušnici :)
Đuro Japaric
prije 2 tjedna
U petak i ja ću jednog u kobasice i slaninu , sve toplija klima pa to mogu još osušiti ! Sve je manje ljudi , prehrambene navike se mijenjaju i broj Više [+] kolinja će se stalno smanjivati !