Pretraga tekstova
Nakon 20 minuta borbe, uz pomoć kolega ribolovaca, uspio je iz vode izvući pravu riblju grdosiju
Član udruženja sportskih ribolovaca "Bistro" iz Svilajnca u susjednoj Srbiji, 23-godišnji Veljko Ivanović ulovio je na Velikoj Moravi soma "kapitalca" dužine 2,3 metra i 84,9 kilograma teškog, prenosi TvCentar.
Nakon 20 minuta borbe, uz pomoć kolega ribolovaca, uspio je iz vode izvući pravu riblju grdosiju. Ivanović ondje peca svakodnevno tu, ali do sada nikada nije imao priliku izvući ovako nešto.
"Samo sam osjetio udarac, podigao sam na gore i onda je krenula borba, pumpanje takozvano. Imam jaku opremu pa je bilo lakše, ali nas troje smo ga jedva izvukli", kaže i dodaje da ga je upecao sa štapom Kvantum, mašinica je Firca 6000, konop 0,30, a mamac glavinjara.
U ovom razdoblju se, kako kaže, hvataju krupniji, dok su ljeti manji. No, ovakvi kapitalci nisu baš uobičajeni.
Tagovi
Som Som kapitalac Ulov Grdosija
Autor
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Uskoro će ovaj prekrasan vrt na Vijencu Josipa Kozarca Osijek, postati parkiralište. Vrt je 50 godina obrađivala jedna baka, kojoj su rekli iz Grada da od ove godine više ne radi vrt. Tako će nestati šarene ruže, mirisi iz djetinstva i oaza... Više [+]
Uskoro će ovaj prekrasan vrt na Vijencu Josipa Kozarca Osijek, postati parkiralište. Vrt je 50 godina obrađivala jedna baka, kojoj su rekli iz Grada da od ove godine više ne radi vrt. Tako će nestati šarene ruže, mirisi iz djetinstva i oaza zelenila, mira i tišine. Lipanj, 2025.
Karolina Rastija
prije 1 tjedan
Prvo sam lajkala objavu čim sam vidjela cvijeće, pa sam onda krenula čitati... tuga :( Prvo sam lajkala objavu čim sam vidjela cvijeće, pa sam onda krenula čitati... tuga :(
Maja Celing Celić
prije 1 tjedan
I oaza za mnoga oku nevidljiva živa bića :( I oaza za mnoga oku nevidljiva živa bića :(