Pretraga tekstova
APPRRR je isplatila OPG Habuš Tatjana 255 tisuća kuna za ulaganje u sustav za zaštitu od tuče unutar sektora voća i povrća.
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju obavila je novu isplatu na osnovi odobrenih sredstava iz IPARD programa, za završeno ulaganje u sklopu mjere 101 "Ulaganja u poljoprivredna gospodarstva".
Korisniku OPG Habuš Tajana iz Osječko-baranjske županije isplaćeno je 255.957,51 kuna za ulaganje u sustav za zaštitu od tuče na gospodarstvu (uključujući računalnu opremu) unutar sektora voća i povrća. Ulaganjem se povećala produktivna sposobnost te prihodi na gospodarstvu. Više o svim korisnicima IPARD sredstava pogledajte ovdje.
Foto: IsabelPerello/pixabay.com
Tagovi
APPRRR IPARD Zaštita od tuče Voće Povrće
Partner
Ulica grada Vukovara 269d,
10000 Zagreb,
Hrvatska
tel: +385 1 6002 700,
e-mail: info@apprrr.hr
web: http://www.apprrr.hr/
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Šuma počišćena, baranjski kiwi samo što nije sazorio ... još par tjedana 😎
Vedran Stapić
prije 3 tjedna
Kukce sam otpratio 20 metara dalje, ruku pod ruku 😂😂😂 Ima divlje loze, nešto je popadalo od vjetra, pa tako ... jedno vuče drugo Kukce sam otpratio 20 metara dalje, ruku pod ruku 😂😂😂 Ima divlje loze, nešto je popadalo od vjetra, pa tako ... jedno vuče drugo
Maja Celing Celić
prije 3 tjedna
Joj, i šumu moraš čistit! Gdje će se sad skriti svi mali kukci koji su si napravili gnijezda i skloništa prije ovog minusa? Uh Joj, i šumu moraš čistit! Gdje će se sad skriti svi mali kukci koji su si napravili gnijezda i skloništa prije ovog minusa? Uh