Ovaj oglas više nije aktivan, pogledajte slične oglase iz kategorije: Herbicidi.
Cijena: na upit
Opis
KELVIN®40 SC je herbicid namijenjen suzbijanju jednogodišnjih i višegodišnjih uskolisnih te nekih jednogodišnjih širokolisnih korova u kukuruzu za zrno i silažu.
Plodored: U slučaju prijevremenog preoravanja usjeva, 30 dana nakon primjene sredstva Kelvin® 40 SC smije se sijati samo kukuruz. U normalnom plodoredu nakon dubokog oranja u jesen smiju se sijati ozime žitarice. Ostale kulture smiju se sijati/saditi tek u slijedeće proljeće.
Karenca: Karenca za kukuruz za zrno i silažu osigurana je vremenom
Fitototksičnost: Ukoliko se sredstvo primjenjuje u propisanim količinama i na propisani način ono nije fi totoksično za kulturu na kojoj je odobrena primjena. Kod primjene sredstva KELVIN®40 SC na osjetljivim hibridima kukuruza može doći do oštećenja usjeva ako nakon tretiranja noćne temperature padnu ispod nule. Prilikom primjene sredstva KELVIN®40 SC spriječiti zanošenje škropiva na susjedne kulture.
Detaljnije informacije o proizvodu Kelvin ® 40 SC provjerite na stranicama proizvođača.
Info
Kategorija: | Herbicidi |
Vrsta oglasa: | Ponuda |
Cijena: | na upit |
Država: | Hrvatska |
Županija: | Grad Zagreb |
Datum objave oglasa: | 10.11.2014. |
Datum izmjene oglasa: | 18.02.2025. |
Pregleda: | 3808 |
Šifra oglasa: | 9112 |
Izdvojeni oglasi