Pretraga tekstova
Protiv 36-godišnjaka slijedi kaznena prijava zbog počinjenog kaznenog djela "Nedozvoljena trgovina", objavili su iz policije.
Muškarac u čijem je automobilu i obiteljskoj kući policija pronašla 205 litara voćne rakije na koju nije platio trošarinu, bit će kazneno prijavljen zbog nedopuštene trgovine.
Kako je objavila Policijska uprava požeško-slavonska, 21. srpnja 2023. policijski službenici su u Požegi u Sokolovoj ulici zaustavili osobni automobil kojim je upravljao ovaj 36-godišnjak te su mu pronašli 20 litara voćne rakije. Potom su utvrdili da navedeni nije upisan u Registar trošarinskih obveznika kao proizvođač alkoholnog pića i da na rakiju nije platio trošarine.
Temeljen naredbe Općinskog suda u Požegi pretražena je obiteljska kuća u kojoj prebiva osumnjičeni te je pronađeno još 185 litara voćne rakije.
Protiv 36-godišnjaka slijedi kaznena prijava zbog počinjenog kaznenog djela "Nedozvoljena trgovina", zaključili su iz policije.
Tagovi
Rakija Trošarina Kaznena prijava PU požeško-slavonska Policija Voćna rakija
Autorica
I opet :)
Howard Watson
prije 1 tjedan
Kakvo je ovo drvo? Ovo je prvi put da to vidim. https://geometry-lite.io/ Kakvo je ovo drvo? Ovo je prvi put da to vidim. https://geometry-lite.io/
mali poljoprivrednik
prije 1 godinu
Ovo je veliki kriminal i veliki uspjeh policije u suzbijanju istog.Odakle mu uopće hrabrost da kupi šljive i peče rakiju,pa te šljive trebaju propasti ispod stabala,a dotični seljak treba iseliti u Njemačku ili Irsku kako mu je i predviđeno donošenjem glupih hrvatskih zakona.Vlada se hvali kako ima program razvoja Slavonije i Baranje,a rezultati su ovakvi stimulativni primjeri.Od nekada najbogatijih krajeva napravili su sirotinju i demografsku pustoš po selima.Rat nas nije uništio,ali je zato politika na dobrom putu.Sramota...
Zeljko Klanac
prije 1 godinu
Evo velikog razloga za izgon Slavonaca i običaja čestitam ulasku u EU služimo Briselu ❓🤔🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷