Pretraga tekstova
Strani mediji izvještavaju kako je početkom ovog mjeseca Sjeverna Koreja dala javno pogubiti dvojicu visokih dužnosnika i to protuzračnim raketama!
Strani mediji izvještavaju kako je početkom ovog mjeseca Sjeverna Koreja dala javno pogubiti dvojicu visokih dužnosnika i to protuzračnim raketama, piše Fox News.
Jedan od njih je bivši ministar poljoprivrede Hwang Min koji je likvidiran jer se, pišu, suprostavio Kim Jong Unu i izazivao ga svojim prijedlozima, dok su bivšeg djelatnika iz ministarstva obrazovanja Ri Yong Jina dali pogubiti jer je zadrijemao na jednom od sastanaka. Zbog sjevernokorejskih državnih tajni, izvješća o kaznama i državnim čistkama teško je potvrditi.
Kim Jong Unu ovo nije prvi slučaj javne likvidacije protuzračnim raketama. Naime, prošle godine bivši ministar obrane Hyon Yong Chol pogubljen je jer je također spavao na sastanku, nakon čega je i odgovarao Kimu na optužbe.
Foto: Reuters
Tagovi
Kim Jong Un Ministar poljoprivrede Sjeverna Koreja Hwang Min
Autorica
Više [+]
Magistra agroekonomike s iskustvom u poljoprivredi. Svoje znanje i savjete dijeli i s čitateljima Agrokluba.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
I opet :)
Howard Watson
prije 1 tjedan
Kakvo je ovo drvo? Ovo je prvi put da to vidim. https://geometry-lite.io/ Kakvo je ovo drvo? Ovo je prvi put da to vidim. https://geometry-lite.io/