Pretraga tekstova
Volovi su prije nekoliko dana u Poreču nasrnuli na turiste! Neki to zovu lošom reklamom, a neki adrenalinskim turizmom!
U neobičnoj nesreći koja se u ponedjeljak dogodila u auto-kampu Ulika kraj Poreča, gdje su tokom održavanja manifestacije na turiste nasrnuli volovi, ozlijeđeno je četvero ljudi, izvijestila je u utorak istarska policija.
Prema policijskim podacima, do nesretnog događaja došlo je kada je u auto-kampu 68-godišnjak upravljao zaprežnim kolima koja su vukla dva vola. U jednom trenutku 68-godišnjak je zaustavio kola, a 20-godišnja djelatnica pozvala je goste kampa da se približe kako bi vidjeli volove.
Kada je 56-godišnja slovenska državljanka stala između njih u namjeri da ih fotografira, volovi su se uznemirili i nekontrolirano počeli vući zaprežna kola. Pritom su kopitima ozlijedili slovensku državljanku i 68-godišnjaka koji ih je pokušao smiriti. Osim toga, uslijed nekontroliranog kretanja kola ozlijeđena je i 20-godišnja djelatnica te 46-godišnji austrijski državljanin, inače gost kampa, a oštećeno je i nekoliko kamp-kućica.
Dvoje od četvero ozlijeđenih prevezeni su u Opću bolnicu u Puli dok je preostalima pružena pomoć u Hitnoj medicinskoj pomoći u Poreču.
Foto: panoramio.com
Tagovi
Autorica
Više [+]
Ivana je urednica na Agroklub portalu. "Vaša uvjerenja ne čine vas boljom osobom. Djelovanje čini."
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Velika subota u Osijeku. Tržnica i Uskrsni sajam.
Više na:
https://www.agroklub.com/agrogalerija/velika-subota-u-osijeku-20387/