Pretraga tekstova
Za potrebe poslovanja i djelovanja, Agencija za plaćanja isplatila je 843 tisuće kuna za još devet hrvatskih lokalnih akcijskih grupa.
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju obavila je novu isplatu na osnovi odobrenih sredstava iz IPARD programa, za prihvatljive troškove u sklopu mjere 202 Priprema i provedba lokalnih strategija ruralnog razvoja.
LAG-u Gorski kotar isplaćeno je 121.775,26 kuna, LAG-u Marinianis 75.922,05 kuna, LAG-u Sjeverozapad 126.740,36 kuna, LAG-u Prigorje-Zagorje 47.579,22 kuna, LAG-u Mura-Drava 72.869,69 kuna, LAG-u Vallis Colapis 42.799,91 kuna, LAG-u Vinodol 119.420,55, LAG-u Baranja 121.049,89 kuna i LAG-u Una 115.739,25 kuna.
Lokalnim akcijskim grupama (LAG), Europska unija sufinancira izradu studija za područje LAG-a, usavršavanje i obrazovanje zaposlenika, volontera te članova, izradu promidžbenih materijala, organizaciju promotivno-promidžbenih događaja, radionica, seminara i studijskih putovanja za članove i stanovnike LAG-a, plaće za zaposlenike, najam ureda i režijske troškove ureda te uredsku i računalnu opremu. Do sada je iz IPARD-a lokalnim akcijskim grupama isplaćeno više od 20 milijuna kuna.
Tagovi
Agencija za plaćanja IPARD Mjera 202 LAG Gorski kotar Marinianis Sjeverozapad Prigorje-Zagorje Mura-Drava Vallis Colapis Vinodol Baranja Una Europska unija Sufinanciranje Studijska putovanja
Autorica
Više [+]
Autorica i upravna pravnica Sandra Špoljar dolazi iz Koprivnice, gdje je na razne načine, tradicijom i obiteljski, vezana uz poljoprivredu. Godinama je radila kao novinarka u informativnom programu HTV-a te za Plodove zemlje i Agroglas.
Trenutno nema komentara. Budi prvi i komentiraj!
Prvi snjeg uz pečenje rakije. Može li bolja kulisa uz pucketanje vatre iz kazana? PS. Za desert ledena berba
Maja Celing Celić
prije 2 tjedna
Nekoliko dimenzija zimske idile ;) Nekoliko dimenzija zimske idile ;)
Vedran Stapić
prije 3 tjedna
Ostalo je samo na par loza nekog kasnog stolnog grožđa, za nas i ptice 😊 Ostalo je samo na par loza nekog kasnog stolnog grožđa, za nas i ptice 😊
Đuro Japaric
prije 3 tjedna
Da li će berači biti ptice ? Rakiju sam ispekao sa sebe i nešto koji su kupili šljive od mene ! Neka paze kada voze rakiju , da imaju neke dokumente ! Da li će berači biti ptice ? Rakiju sam ispekao sa sebe i nešto koji su kupili šljive od mene ! Neka paze kada voze rakiju , da imaju neke dokumente !